Yıldızlar Hakkında Bilgi

Yıldızlar Hakkında Bilgi

Öncelikle astrolojinin gücü yıldızlardır. Yıldızlara göre işlem yapılır , bunlar Ay , Mars , Merkür , Neptün , Jüpiter, Venüs , Uranüs , Saturn, Plüton ve Güneştir. Bunların içinde güneş ve ayın yıldız olmadığı bilinir , fakat astroloji bilgisinde bunlarda yıldız sayılır. Bunlara göre tahminler yapılır. Bundan dolayı kader haritamızda gezenler ve ay , güneşte dahil on tane güç vardır. Bunlardan başlıcalarını incelemeye başlayalım. Bütün bu yıldızların hem zararlı hemde faydalı yönleri bulunur , bunlardan şimdi bahsedeceğiz. Bu makalemizde yıldızlardan nasıl faydalanacağınızı anlayacaksınız , hem iyi hem kötü yönde kendinize sizde yön verebilirsiniz. Bu bilgileri verdikten sonra sizde evde kendi yıldız haritanızı çize bileceksiniz. Bu haritayı çizebilmek için hangi yıldız olduğunuzu ve yıldızları güçlerini öğrenmeniz gerekir. Bu arada en parlak yıldıza dikkat edin bu size en yararlı olan yıldız olacaktır. Şimdi yıldızların gücünü ve mantığını anlatmaya başlayalım. Sizde kendi özel kader haritanızı çizeceksiniz buna göre nasıl davranmanız gerektiğini anlayacaksınız. Bunlardan bazılarını aşağıdaki yazımızda belirleyeceğiz.

Yıldızname’de Öz Yıldız

Sizin dünyaya ilk geldiğiniz da anda oluşan burçtur. Şöyle açıklayalım , siz doğduktan sonra güneş bulunan sizi temsil eden bir yıldız bulunur. Bu sizin için yaratılış da oluşan öz yıldızınız dır. Öz yıldızını bulmak için öncelikle burçları ve bunları temsil eden yörüngeleri bulmalısınız. Şimdi bunlardan sırasıyla bahsedeceğiz. Sizde öz yıldızını bulmakta zorlanmayacaksınız ve yıldızlardan bahsettikçe kendi haritanızı yavaş yavaş çizmeye başlayacaksınız.

Yükselen Yıldız

Bu ikinci sırada olan yıldızdır. Öz yıldız kadar değer taşır. Yıldız haritası çıkardığınızda 1. burç yıldızın sizin geliş ve 2. burç yıldızınız ise çıkıştır . 1. burç yıldızınıza çok dikkat etmelisiniz , bununla birlikte yükselen burcunuzu karşılaştırdığınızda sizin için olan özelleri göreceksiniz. Sitemiz de olan günlük burç yorumlarından yükselen burcunuzu görebilirsiniz. Yükselen burç kendi burcunuza olan etkisi büyüktür , bunun için buna çok dikkat etmelisiniz , yapacağınız işler başarınız ve aile hayatınızda olumlu , olumsuz etkileriniz buna bağlıdır. Bunu da araştırmalısınız. Bu burçların size çizeceği karakter ve kişilikleri sizin üzerinizde olan etkilerini göreceksiniz. Tabi öncelikle size yöneten yıldızı haritanız dan bulmalısınız.

Fal hocası uygulaması ücretsiz yıldızname falı baktırma imkanı sunar. Hemen şimdi canlı görüntülü veya telefonla konuşarak Yıldızname falı baktırmak için telefonunuza fal hocası uygulamasını indirin..

Etiketler: yıldızlar hakkında bilgi, yıldıznamede öz yıldız