21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Terazi Burcu Kadınları

24 Eylül
23 Ekim

Terazi Burcu Kadınları

Terazi burcu kadınları özellikleri etkileyici ve cazibeli olan terazi burcu kadını güzel ve çekici oldukları kadar çevresinde hoş sohbet biridirler ve anlayan ve dinleyen bir kişiliğe olarak mütevaziliği ile tanınırlar. herkesin rahatlıkla derdini anlatacağı, sırrını paylaşabileceği terazi burcu kadını adaleti ve uyumluluğu ile de bilinirler. Evlilik hayatında ise ilişkilere değer veren ve eşine karşı sorumluluklarını layık ile yerine getirmeye çalışan terazi burcu kadını evliliklerinde uzun süreli olur. Sevgili hayatında ise zarafeti ve güzelliği ile partnerini kendine karşı aşk ile bağlar ve aldığı değer kadar sevdiği kişiye karşı değer verebilir.

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi burcu özellikleri taşıyan insanlar taşıdığı simgede de görüldüğü gibi adaletli ve eşitliği ile bilinir. Bunun yanı sıra güzel yüzlü, iyimser ve el becerisi yüksek olan terazi burcu insanı eşitliği ile de halk arasında sevilen sayılan sözü dinlenen itibar gören kişilerdir. konuşma yapısı ve mizacı düzgün olan terazi burcu insanı bu özelliği ile arkadaş çevresi kalabalık olup muhabbet ve sevgi duyan bir arkadaş gurubuna sahip olurlar. Girdikleri her ortama uyum sağlayabilen terazi burcu insanı incelik ve kibarlığı ile her zaman ön planda olurlar. Evlilik hayatında ise terazi burcu insanı bu öz güveni eşlerine karşı yansıtamazlar, öz güveni yüksek olan kişiler her zaman ilişkilerde şüpheci olmuşlardır.

Terazi Burcu Kişisel Özellikleri

Yönetici Gezegeni: Venüs
Element: Hava
Nitelik: Öncü
Uğurlu Sayıları: 6-9
Gün: Çarşamba
Uğurlu Taşı: Opal, Zümrüt
Renk: Mavi, Lila
Tarot kartı: Aşıklar
Hayvan: Yılan, Kertenkele
Bitki: Badem, Selvi, Diş Budak, Gül
Kıymetli Taş: Koyu Safir, Zebercet
Kıymetli Maden: Bakır

Terazi Burcu İş Hayatı

Terazi burcu iş hayatı olarak el becerisi ve merakı ile bilinen terazi burcu insanı aynı zamanda üşengeç ve tembel oldukları da bilinir. Kendilerini her zaman akıl adamı olarak bildikleri için çalıştıkları iş ortamlarında yetki sahibi olup ağır işlerden kaçınırlar. Parasal bakımdan rahat olan terazi burcu insanı aynı zamanda sanata da düşkünlükleri bilinirler.

Terazi Burcu Aşk Hayatı

Terazi burcu aşk hayatı duygusal ve zarifliğe önem verdikleri gibi kaba ve sert mizaçlı kişilerden uzak durur ve partnerine karşı sadık ve tam manada aşk ile bağlı yaşarlar. temizliğe ve titizliğe önem veren terazi burcu aşk hayatında birlikteliklerinde duygusal yaklaşım arayış içinde olurlar. Aşık oldukları kişilere karşı onları elde etmek için ellerinden gelen gayreti göstererek sevgilerine ve sevdiklerine sahip çıkmayı isterler.

Terazi Burcu Para Falı

Terazi burcu para falı olarak sanata, zevke , sefaya düşkün olan terazi burcu insanı çalıştığı ortamlar da düzgün mizacı ile ön planda olarak konum sahibi kariyerli kişi olmuşlardır. Arkadaş çevresi kalabalık olduğu kadar harcamayı seven terazi burcu insanı bu yaşantısına rağmen maddi zorluk sıkıntısı çekmeden yaşarlar. Her zaman maddi durumları iyi ve parasal sıkıntı çekmeden ömürlerini idame ederler.