Rüyada Tahta Görmek

Rüyada Tahta Görmek

Rüyada tahta görmek; Rüyada tahta gören kişinin özü ve iç dünyasını yansıtır. Doğal güzellikleri ve değerli işlenmemiş bir taşa işarettir. İş ortamındaki yerinin çok güzel olduğu yüksek mertebede yada iş sahibi olduğu manasına gelir. Hayırlı işler yapılır ve helal rızkları anlamındadır. Rüya sahibi yaptığı işlerde hak ederek kazanmadığı hiçbir parayı almaz bu yüzden de hayatı boyunca rızkı kesilmez. Az çok her zaman evinde nimeti ve huzuru bulunur. Bu rüya sahibi dini bütün biridir , helale ve harama çok dikkat eder. Bu yüzdende sırtı yere gelmez. Tahta görmek kişinin iç güzelliği ve iyilikseverliğine tabir edilir.

Rüyada Tahta Masa Görmek

Rüyada tahta masa görmek; Rüyada tahta masa görmek , çalışan birini ve devlet dairesinde bir iş sahibi olacağına işarettir. Hayırlı bir iş kapası ve bu işte kazanacağı helal paraya delalet eder. Rüya sahibi hayatında emek verdiği şeylerin zamanla karşılığını göreceğine ve rıskının hiçbir zaman kesilmeyeceğine şeklinde yorumlanır. Hayatındaki yeniliklere ve gelecek şeylerin Allah tan olduğuna inan birisidir. Rüya sahibi inançlı biri olduğu ve manevi anlamda kendini yükseltmek istediği manasına gelir.

Rüyada Tahta Kapı görmek

Rüyada tahta kapı görmek; Rüyada tahta kapı gören kişi kadın ise cefakar ve fedakar bir kadındır , bu güne kadar ailesi ve çoluğu çocuğu için yaşamış bir insana delalettir. Tahta kapı genelde bir bayan için yorumlanır. Eğer rüya sahibi erkek ise karşına böyle bir insan çıkacağına işarettir. Bu kişiyle hayırlı bir yolda yürümesi gerektiğine tabir edilir. Bu kişinin gelecek kısmetlerine dikkat etmesi gerektiği manasına gelir.

Rüyada Tahta Üzerinden Geçmek

Rüyada tahta üzerinden geçmek; Rüyada tahta üzerinden geçen kişinin aklında olan bazı cevapsız sorulara bir şeyler kuşkulanmak manasına gelir ve bunu çözümlemeye çalıştığı düşüncelerine işarettir. Kafasına yatmayan bir işe ortak olup bu işten zarar göreceğine yorumlanır. Rüyada tahta üzerinden geçmek bazende hayatında yaptığı bir iyilik sayesinde çok büyük bir şans yakalayacağı hakkında müjdelenir. Bu kişinin hep hayır işleri ile uğraştığına ve uğraşacağına rivayet edilir.

Etiketler: rüyada tahta görmek, rüyada tahta kapı görmek, rüyada tahta masa görmek