Rüyada Nişanlısını Aldatmak

Rüyada nişanlısını aldatmak , rüya sahibinin bir takım tereddütleri olduğuna dair delalet eder. Lakin bu kuruntuların aslı yoktur. Esasen mutlu bir yuva kurmaya işarettir. Rüyada nişanlısını aldatmak görmek, kimi zaman şöyle yorumlanır. Kişi yaptığı hatalardan dolayı ufak bir sürtüşmenin olacağına alamettir. Rüyada kadının kocasını aldatmasını görmek, fakat bu kişi ileride sevinç dolu günler beklemektedir. Rüyada nişanlısını aldatmak, eğer erkekse planda olmayan bir zaafına yenileceğini ve bu yüzden sıkıntılar yaşanacağı konusunda alamettir. Kadın ise hayatında olan insana karşı ufak tefek hatalarını telafi etmesi manasındadır. Rüya sahibi kendisinin aldatıldığını görüyorsa ise düşünde buda ona gelecek bol kazancın ve işlerinde muvaffak olacağına yorulur. Kimi zaman rüyada nişanlısını aldattığını görmek, hayatında onu bekleyen huzura ve ona gelecek fırsatlara tabir edilir. Kişi rüyayı nasıl gördüyse o manaya gelir, bazende. Onun için rüyanın rengi ve konusu çok önemlidir. Eğer açık renkler var ise sizin için hayırlı olandır. Koyu siyah, kahverengi gibi renkler var ise pekte hayırlı değildir.

Rüyada Aldatılmak ve Ağladığını Görmek

Rüyada aldatılmak ve ağladığını görmek, iki şekilde yorumlanır. Kişinin hayatında olan olumsuzluklardan dolayı psikolojik olarak etkilenmesi ve üstünden atmamasıdır. Zaman alacak bir durumdur ve pozitif olmak gerekir. Başka bir deyiş ile de aslında tam tersidir. Aslında çok iyi durumlara geleceği, hem iş hayatında hemde aşk hayatında istediğini elde edeceği bir döneme girecektir. Hıçkırarak ağlıyorsa ise, çok istediğin bir şeyin gerçekleşeceğine rivayettir.

Rüyada Nişanlısını Aldatmak İslami Yorumu

Rüyada nişanlısını aldatmak islami yorumu, kişinin kendi içinde yaşadığı bazı sorunlarının olduğunu aslında hayatının temiz ve onu sevinç gözyaşlarını beklediğinin habercisidir. Allah c.c her zaman hayırlısını verir. Bu yüzden olumlu olumsuz şeyleri Allah’a bırakmak gerekir.

Rüyada Nişanlısını Aldatmak Diyanet Yorumu

Rüyada nişanlısını aldatmak diyanet yorumunda şöyle açıklanır. Rüyada kendi nişanlısını aldatıyorsa gelecek olan ufak tefek sıkıntılara alamettir. Fakat nişanlısı rüya sahibini aldatıyorsa gelecek olan hayırlı kazançlara ve sefa sürmeyi müjdeler.

Alimlerin Açıklamaları (Rüyada Nişanlısını Aldatmak)

Câferi Sâdık (r.a) Yorumu; Rüyada nişanlısının aldatmak, kişinin hayatında olacak yeniliklere işarettir. Bu rüya ile kişi Allah yoluna kendini daha çok adayacağına da delalettir.

Diyanet Yorumu; Rüya sahibinin iş anlamında kendini yükselteceğine ve ilerde kendine güzel bir iş kuracağına hatta aile şirketi haline geleceğine delalettir. Gelecek kaygısı olmadan yaşamaya alamet eden bir rüyadır.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüyada nişanlısını aldatmak, aslında bunun tam tersidir. Daha çok Allah’ın izni ile aşkı muhabbetle bağlanması ve mutlu olmasıdır. Mutlu bir yuva ile müjdelenir.

Etiketler: rüyada nişanlısını aldattığını görmek