Rüyada Hamile Kalmak

Rüyada hamile kalmak, gören kişinin hayatında yaşamının düzene gireceğine işaret eder. İş hayatında bazı engellerden geçerek büyük bir işe adım atacağına mutluluğa ereceğine yorum yapılır. Rüya sahibinin kısa zamanda ettiği duaların kabul olacağına ve evli bir kişi ise kısa zamanda bir bebek haberi müjdeleyeceğini gösterir. Rüyada hamile kalmak, uzak gelecek bir haber olduğuna delalettir. Devlet dairesiyle bir işiniz var ise temiz kağıt almaya yorulur. Kişinin kısmetlerinin açık olduğuna ve başarmak istediği bir şeyde Allah izni ile muvaffak olacağının haberini verir. Bazen bu rüya evde olacak olan sorunları alamet eder.

Rüyada Hamile Kalmak

Rüyada hamile kalmak, iş hayatında yeni başlayacağı bir işte alnının akı ile kalkmak manasına gelir. Kısa zamanda elde edeceği yüklü para işaret eder. Eğer eşi ile kavgalı biri bu rüyayı görüyorsa, kısa zamanda arasının düzeleceğine ve bağlılığın daha sağlam olacağına yorumlanır. Maddi anlamda sıkıntı olan biri rüyayı görüyorsa, kısa zamanda parasal yönde rahatlama yaşayacaktır. Kazancını arttıracağı yönünde delalet eder. Rüyada hamile kalmak, kısa zaman sevinç göz yaşı dökmeye rivayettir.

biHamile Kaldığını Görmek

Rüyada hamile kaldığını görmek, hayatında güzel gelişmelerin olacağı yönündedir. Ayrıca hamile kalmak ile aynı yorumu içerir ve sıkıntılarının biteceği manasındadır.

Rüyada Eltisini Hamile Görmek

Rüyada eltisini hamile görmek, bu rüyanın iki manası vardır ve ya kıskançlık fesat eden birinin rüyasıdır. Yada başkalarının sevinçlerine ve üzüntülerine ortak olan bir insanın müjdeli bir haber alacağına işarettir.

Rüyada Hamile Kaldığını Öğrenmek

Rüyada hamile kaldığını öğrenmek, gelecek olan bir haberi önceden almak ve bunun ilgi uğraşlara girmek manasındadır. Meslek hayatında yükselmek demektir.

Rüyada Hamile Kaldığını Sanmak

Rüyada hamile kaldığını sanmak, hayalini kurduğu istediği şeyleri yarıda kalması demektir. Yada istediğinin sürekli farklısı olmasına amacına ulaşmak için çaba göstereceğine işarettir.

Rüyada Hamile Kaldığını Söylemek

Rüyada hamile kaldığını söylemek, güzel bir haberi yaymak ve dillendirmek manasına gelir. Yapmak istediklerini kısa sürede yapması olarak yorum yapılır.

Rüyada Hamile Kalmaktan Korkmak

Rüyada hamile kalmaktan korkmak, kişinin sakladığı bazı gerçeklerin olduğunu gösterir. Bunların gün yüzüne çıkacağına yüzleşmesi gerekeceği bazı şeylerin olduğu manasındadır.

Rüyada Eltisinin Hamile Kaldığını Görmek

Rüyada eltisinin hamile kaldığını görmek, bu rüya kişinin genelde bilinçaltı ile alakalı olduğu söylenir. Çok beklenen bir şeyin kısa zamanda olacağına işaret eder.

Rüyada Hamile Kalmak İslami Yorumu

Rüyada hamile kalmak islami yorumu, gelecek iş hayatında çok önemli bir yere geleceğine ve sıkıntılarını kısa zamanda atlatacağına delalettir. Güzel günlerin kapıda olduğunu gösterir.

Rüyada Hamile Kalmak Diyanet Yorumu

Rüyada hamile kalmak diyanet yorumu, kişinin bir şeyi çok istemesi ve kısa zamanda buna ulaşacağına yorumlanır. Kısmetlerinin önüne geleceğine alamet eder.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a) Yorumu; Gören kişinin hayatında bir takım olumlu gelişmelerin olacağı manasına gelir. Aynı zamanda sıkıntılarının sona ereceğine ve maddi anlamda güç kazanacağı yönündedir.

Diyanet Yorumu; Rüya sahibine gelecek olan bir haber yeni bir hayata adım atacağına işarettir. Eğitim hayatında başarılarının artacağına beklentisinin üstüne çıkacağına alamet eder.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Kişinin hem maddi hemde manevi olarak sıkıntılarının son bulmasına yorulur. Aynı zamanda iş, eğitim anlamında yükseleceği yönündedir ve bazende görüldüğü gibi tabir edilir.

Etiketler: rüyada eltisini hamile görmek, rüyada hamile kaldığını görmek, rüyada hamile kalmak, rüyada hamile kalmaktan korkmak