21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Yengeç Burcunun Özellikleri

22 Haziran
22 Temmuz

Yengeç Burcu Özellikleri

Yönetici Gezegeni: Ay
Element: Su
Nitelik: Öncü
Uğurlu Sayıları: 3-7
Gün: Pazartesi
Uğurlu Taşı: İnci
Renk: Beyaz, Deniz Mavisi, Gümüş
Tarot kartı: Ay
Hayvan: Deniz kabukluları
Bitki: Hezaran Çiçeği, Nilüfer, Kenger Otu
Kıymetli Taş: Ay taşı, Amber
Kıymetli Maden: Gümüş

Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç burcu özellikleri; Hem kadın, hem erkek olarak duygusal sevgi dolu insan olarak yaşayan yengeç burcu insanı mütevazi nazik, hassas ve sempatik tavırları ile bilinirler. Kişisel duygu olarak sevdiklerine karşı aşırı derecede sevgi ile bağlı olan yengeç burcu insanı duygusal yapısından dolayı başkalarını üzmekten ve üzülmekten çok korkarlar. Mizaç olarak ve kişisel duygu ve düşüncelerine göre her kişinin arzulayabileceği evlilik ve sevgi ile bağlanabileceği burç özelliğidir. Yengeç burcu insanı sevdiklerine karşı her zaman ılımlı ve sevgi dolu olurlar ve sevdikleri bağlandıkları kişileri üzmekten çok korkarlar. Ön sezgileri kuvvetli olan yengeç burcu insanın çevresindeki kişilerin hakkında ne konuştuklarının ya da ne düşündüklerini sezerek kolayca kırılabilirler. Yani yengeç burcu insanı ile arkadaşlık yapmak ve yengeç burcu insanına güvenmek her zaman iyidir fakat onu kırdığınız zaman ya da üzdüğünüz zaman eskisi gibi size karşı muhabbetinin ve sevgisinin olmasını beklemeyin.

Yengeç Burcu İş Hayatı

Yengeç burcu iş hayatı; Yengeç burcu insanı tecrübe ve yetenek olarak el becerisi olan bu kişilerin iş rızkı daima açık olur ve paraya önem vermedikleri için kazandıklarının bereketini her daim görürler. Çevresinde tanıdığı müşkül olan bir çok kişiye de karşılıksız maddi ve manevi her daim yardımlarda bulunduğu gibi Allah’ın izni ile hiç bir zaman maddi sıkıntı yaşamazlar.

Yengeç Burcu Aşk Hayatı

Yengeç burcu aşk hayatı; Yengeç burcu insanı mütevazi, sağdık, nazik ve sevecen tarafları ile her daim çevresinde ilgi odağı olan ve herkesin aşık olabileceği seveceği kişilerdir.Yengeç burcu insanı duygusal olduğu kadar kırılgandırlar dır ve bu kişileri üzmek kırmak ilişkilerinize zarar verir.

Yengeç Burcu Para Falı

Yengeç burcu para falı; Yengeç burcu insanı hiç bir zaman maddi zorluk ve sıkıntı yaşamazlar kalplerinde kişilere karşı hiç bir fesatlık ve art niyet tutmadıkları için rızk kapıları her daim açık olur. İş hayatında el becerisi ve öz verili çalışmaları takdirine olduğu gibi her zaman iş ortamında konum sahibi olarak çalışırlar.