21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Yengeç Burcu

22 Haziran
22 Temmuz

Yengeç Burcu

Yengeç burcu; Kişilik olarak on iki burç arasında en uykun sevecen duygusal anlayışlı ve öz görülü olan yengeç burcu insanı bayan yada erkek olarak insanların her manada anlaşabileceği burç yapılarından birisidir. yengeç burcu insanı kişilik analizlerine göre duygusal, hassas, nazik, kibar ve sahiplenici yönü ile bilinir. Günlük burç yorumları yengeç burcu hakkında yapılan yorumlarında her gün, her hafta kişisel duygu ve düşüncelerine nazaran değişiklikleri olduğunu görürsünüz. Hiç bir zaman yengeç burcu insanının bir anı bir anını tutmaz ve üzücü olaylar karşısında aşırı derecede etkilenerek taraf tutma özelliği yüksektir. Eşine ve ailesine sevgi ve muhabbet babında bağlı olan yengeç burcu aynı zamanda vatan sever ve sevgi dolu olup hayata her zaman iyimser yönü ile bakar. Arkadaş çevresinde ioldukça sevilen sayılan değer gören kişi özelliğini taşırlar.

Yengeç Burcu İnsanı Özellikleri

Yönetici Gezegeni: Ay
Element: Su
Nitelik: Öncü
Uğurlu Sayıları: 3-7
Gün: Pazartesi
Uğurlu Taşı: İnci
Renk: Beyaz, Deniz Mavisi, Gümüş
Tarot kartı: Ay
Hayvan: Deniz kabukluları
Bitki: Hezaran Çiçeği, Nilüfer, Kenger Otu
Kıymetli Taş: Ay taşı, Amber
Kıymetli Maden: Gümüş

Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç burcu özellikleri; Hem kadın, hem erkek olarak duygusal sevgi dolu insan olarak yaşayan yengeç burcu insanı mütevazi nazik, hassas ve sempatik tavırları ile bilinirler. Kişisel duygu olarak sevdiklerine karşı aşırı derecede sevgi ile bağlı olan yengeç burcu insanı duygusal yapısından dolayı başkalarını üzmekten ve üzülmekten çok korkarlar. Mizaç olarak ve kişisel duygu ve düşüncelerine göre her kişinin arzulayabileceği evlilik ve sevgi ile bağlanabileceği burç özelliğidir. Yengeç burcu insanı sevdiklerine karşı her zaman ılımlı ve sevgi dolu olurlar ve sevdikleri bağlandıkları kişileri üzmekten çok korkarlar. Ön sezgileri kuvvetli olan yengeç burcu insanın çevresindeki kişilerin hakkında ne konuştuklarının ya da ne düşündüklerini sezerek kolayca kırılabilirler. Yani yengeç burcu insanı ile arkadaşlık yapmak ve yengeç burcu insanına güvenmek her zaman iyidir fakat onu kırdığınız zaman ya da üzdüğünüz zaman eskisi gibi size karşı muhabbetinin ve sevgisinin olmasını beklemeyin.

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

Yengeç burcu kadını özellikleri; Hassas ve nazik yapılı olan yengeç burcu kadını sevdiğine ya da eşine karşı sadık ve bağlı olurlar. Sempatik ve nazik taraflarından dolayı herkes tarafından ilgi görmeye alışık olan yengeç burcu kadını aynı şekilde sevdiklerine karşı muhabbetli sevgili ve saygılı olurlar. Evlilik hayatında eşine karşı sevgilerinden kesinlikle şüphe duyulmaz ve aile hayatında bir çok zorluğa karşı dururlar. Kırılgan ve alıngan yapısından dolayı yengeç burcu kadınını üzmek yada kırmak çok yıpratıcı olur ve bu da evlilik hayatında üzücü olaylar yaşatabilirler.

Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri

Yengeç burcu erkeği özellikleri; Yengeç burcu erkeği kadını gibi özellik taşır tutucu, sevgi dolu, vatanına milletine ailesine ve sevdiklerine karşı her zaman bağlı olan yengeç burcu insanı tevazu sahibidir. Yengeç burcu erkeği el becerisi ve yeteneği olarak da bilinir ve yaptığı işlerde her daim takdir edilmişlerdir. Paraya önem vermedikleri gibi yengeç burcu özelliği taşıyan kişilerin rızkı ve bereketi çok açıktır. Çevresinde maddi ve manevi yardımlarda bulunduğu kişilerin çok olması rızkının ve bereketinin aydınlık olduğunu ve Allah’ın izni ile de maddi sıkıntılar yaşamadan ömür geçireceğine de yorumlanır.

Yengeç Burcu İş Hayatı

Yengeç burcu iş hayatı; Yengeç burcu insanı tecrübe ve yetenek olarak el becerisi olan bu kişilerin iş rızkı daima açık olur ve paraya önem vermedikleri için kazandıklarının bereketini her daim görürler. Çevresinde tanıdığı müşkül olan bir çok kişiye de karşılıksız maddi ve manevi her daim yardımlarda bulunduğu gibi Allah’ın izni ile hiç bir zaman maddi sıkıntı yaşamazlar.

Yengeç Burcu Aşk Hayatı

Yengeç burcu aşk hayatı; Yengeç burcu insanı mütevazi, sağdık, nazik ve sevecen tarafları ile her daim çevresinde ilgi odağı olan ve herkesin aşık olabileceği seveceği kişilerdir.Yengeç burcu insanı duygusal olduğu kadar kırılgandırlar dır ve bu kişileri üzmek kırmak ilişkilerinize zarar verir.

Yengeç Burcu Para Falı

Yengeç burcu para falı; Yengeç burcu insanı hiç bir zaman maddi zorluk ve sıkıntı yaşamazlar kalplerinde kişilere karşı hiç bir fesatlık ve art niyet tutmadıkları için rızk kapıları her daim açık olur. İş hayatında el becerisi ve öz verili çalışmaları takdirine olduğu gibi her zaman iş ortamında konum sahibi olarak çalışırlar.