21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Yay Burcu Erkekleri

23 Kasım
21 Aralık

Yay Burcu Erkekleri

Yay burcu erkeği özellikleri, başarılı bir kişiliğe sahip olan yay burcu erkeği akıl adamı olarak bilinir. Çevresinde disiplinli, iş bilir, eğitimli ve olgun kişiliğe sahip olan yay burcu erkeği dinine düşkünlüğü ile adaletli ve iyimser olurlar. Evlilik hayatlarında eşlerine karşı aşk ve muhabbet ile bağlı olan yay burcu erkekleri neşeli ve sempatik tavırları ile eşlerine karşı huzur ve bağlılığını tam manasında gösterir. İlişkilerinde ise sadakatli ve bağlı olurlar, olgun ve iyi niyetli oldukları için ilişki süreleri uzun kalır.Yay burcu iş hayatında ise başarıları ile bilinirler açık fikirli olup yeniliklere her zaman öncü olurlar.

Yay Burcunun Özellikleri

Yay burcunun özellikleri olarak bir den fazla konuda hassas ve duygusal olan yay burcu insanı her zaman hayata güven ve sevgi ile bakmıştır. yay burcu insanı, neşeli, sempatik, sevecen, keyifli, akıl adamı, iş bilir, olgun, eğitimli ve dinine düşkün kişiliği ile bilinir. Hiç bir kimseye karşı kötülüğü olmayan yay burcu insanının kalbinde hiç bir zaman kötülük ve fesatlık barındırmazlar. hayata her zaman iyi yönleri ile bakarlar ve dinine düşkünlüğü ile de hayat felsefelerinde kötülük art niyet, fesatlık yoktur.

Yay Burcu Kişisel Özellikleri

Yönetici Gezegeni: Jüpiter
Element: Ateş
Nitelik: Değişken
Uğurlu Sayıları:5-7
Gün: Perşembe
Uğurlu Taşı: Turkuaz
Renk: Mor
Tarot kartı: Denge
Hayvan: At
Bitki:
Kıymetli Taş: Nergis, Karahindiba, Dut, Meşe, Huş Lal
Kıymetli Maden: Teneke

Yay Burcu İş Hayatı

Yay burcu iş hayatında ise başarıları ve disiplini ile tanınırlar. Aldıkları yada yaptıkları işlerde disiplinli ve içtenlikle sergiledikleri için çalışmalarını eğlenceye çevirirler ve usanmadan, sıkılmadan iş hayatını sürdürürler. Başarıları ile bilinen yay burcu insanı iş arkadaşlarına da pozitif enerjisini yansıtarak çevresini motive ederek çalışırlar. rızkı ve bereketi yüksek olan yay burcu insanının nasip kapıları da her daim açık olur.

Yay Burcu Aşk Hayatı

Yay burcu aşk hayatında sevgi dolu ve eşine karşı bir ömür aşk ve muhabbet ile bağlı kalırlar. Fazla iyimser yapısından dolayı da sevdiklerinden yana sürekli üzüntü yaşayan yay burcu insanı duygusal bir yapıya sahiptir. Evlilik ve sevgili hayatında yay burcu aşk hayatında sadık ve sevgi dolu olurlar.Cinsel hayatında ise temiz, hijyenik ve duygusallığa önem veren yay burcu insanı aynı sevgiyi, ilgiyi, alakayı partnerinden de bekler.

Yay Burcu Para Falı

Yay burcu para falı olarak maddi bir zorluk ve sıkıntı yaşamayan yay burcu insanı hayatlarında her zaman ayaklarının üzerinde durup kimseye muhtaç olmadan yaşarlar. Çalışmalarında titiz ve disiplinlik ile çalışan yay burcu insanı manevi hayata düşkünlüğü ile kazandığı paranın her daim bereketi olur. Parasal açıdan hiç bir zaman sıkıntı yaşamadan hayatlarını sürdürürler.