Su Falı Baktır

Su falı baktır, bu fal çeşidi genelde aslında bakılmaya korkulan bir fal dır ve diğer fallar arasında derin bakılması gerekir. Bundan dolayı çok sağlam konsantre bekler. Esrarı içinde gizlidir ve fazlaca merak uyandırır. Hemen hemen herkes bu fal çeşidini de merak eder. Bu falı bakacak kişi çok az sayıdadır. Su falı baktır, bu özellik bazılarında doğuştan gelen bir yeteneğe sahiptir. Bu falı bakmak için ruhsal yöntemler kullanılır ve ruhsal varlıklarla iletişime geçiliyor. Bu falı bakmak için tam manasıyla yoğunlaşmak gerekiyor ne için bakılacaksa o şekilde yönlenmesi gerekir. Ücretsiz su falı baktır, tamamen dış dünyadan uzaklaşması gerektiğini anlatır.

Su Falı Baktır

Su falı baktır, diğer fallara bakan çok insan olur. Arkadaşlar arasında bile kahve falına eğlencesine bakılır, fakat su falına bakmayı herkes yapamaz. Bunu iyi bilen birine baktırmak gerekir. Su falı bakmak için bir tasın içine su doldurulur yada bir bardağa da su doldurabilirsiniz. Bakan kişinin çok iyi bir şekilde konsantre olması lazım ve fal bakılacak olan mekanın durumu çok önemlidir. Sakin ve boş bir ortam olmalıdır ve mum ışığında bakılan fal dır.

Su Falı Nasıl Bakılır?

Su falı nasıl bakılır, bir tasın yada bir bardağın içine su konarak mum ışığında sessiz karanlık bir ortamda bakılır. Su falı bakan kişi meleklerden yardım alabilir. Burada mekanın sessiz olması en önemli faktördür. Bakan kişinin tüm dikkatine vererek suya odaklanması gerekir. Dış dünyadan uzaklaşarak kendi ruhsal aleme yakınlaştırarak yoğunlaşması çok önemlidir. Falda görünenleri kısa zaman zarfında yorumlaması sizin için gerçek yorumdur. Eğer kesik kısa cümleler uzun uzun kuruluyorsa gerçek olanı ifade etmez. Su falı baktırmak istiyorsanız mutlaka bilen birine baktırın.

Su Falı Bakmak İçin Dua

Su falı bakmak için dua, bu tarz bakım türleri faldan ziyade kaderi nispetiyle olarak sonuç gösteren duru görü fal çeşididir. Su üzerinden bakım yapacak olan kişi evvela bir kase üzerine bir miktar su koyarak özel bir tılsımın üzerinde belirli adetlerde besmele şerife çeker. Ardından ise Ayetül kürsi duasını okuyarak görecekleri şeyin şeytanın yanılması olmaması için korumaya alır. Su falı bakımı duası özel bir bakım türü olduğu için ehlinin dışında hiç kimsenin bakmaması gerekir. Uzman birinden yardım almanızı tavsiye ederiz.

Etiketler: su falı bakmak için dua, su falı baktır, su falı nasıl bakılır, ücretsiz su falı baktır