Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada yumurta görmek, rüya sahibi için alacağı hayırlı haberlere işarettir. İş hayatında elde edeceği kazanca mevkisinin değişerek terfi edeceğine yorumlanır. Rüyada yumurta yemek, evlilik hayatında olacak olan güzelliklere ve aşkının muhabbetinin artacağı manasına gelir. Rüyada yumurta görmek, bekar kişiler için kalbinde olanı Allah’ın ona vermesi ile müjdelenir. Olacak güzelliklere ve sevinçlere delalet eder. Ayrıca gören kişinin başına hafif, küçük kazaların geleceği bu olumsuzluklar büyük sıkıntılardan kurtaracağına alamet eder. Rüyada yumurta görmek, başka yorumculara göre de iyi yorumlanmaz, gelecek olan lafa hoş olmayan dedikodulara tabirdir.

Rüyada Yumurta Görmek Ne Demek ?

Rüyada yumurta görmek ne demek, Bazende görünüşüne göre yorumlanır, birden fazla ise gelecek olan mutluluklara ve bebek haberi yönündedir. Rüyada yumurta görmek, eğer yumurtanın sarısını görüyorsa bununla ilgili bir sürü tabir ve ifade ve işaret vardır. Gören kişi için hem hayra yorulur, evli birisi ise gelecek olan kız çocuğa alamet eder. Bazende çok para kazandıracak olan hayırlı işlere işaret eder. Kurumuşsa eğer yumurtanın sarısı kişinin yapacağı önemli bir işin fırsatı kaçırdığına tabir edilir. Bazı yorumculara göre de verilecek olan önemli kararlara rivayet eder.

Rüyada Beyaz Yumurta Görmek

Rüyada beyaz yumurta görmek, yaşadığı zorluklardan kurtulup huzura ve feraha ermesi olarak yorumlanır. Bu rüya kişinin hayatındaki sıkıntılarından kurtulup güzel bir hayata işarettir.

Rüyada Kırık Yumurta Görmek

Rüyada kırık yumurta görmenin yorumu şöyledir, bu rüya uğursuzluk gelecek olan olumsuzluk kişinin hayatına düşecek olan sıkıntılı günlere işarettir. Bu dönem şanssızlıklar yaşayacaktır.

Rüyada Yumurta Kırmak

Rüyada yumurta kırdığını gören kişi, buda kırık yumurta gibi aslında olumsuzluk işaretidir. Kendinin yumurtayı kırdığını görüyorsa, patlatıyorsa üzerindeki sıkıntıları birden def edeceğine delalettir.

Rüyada Çok Sayıda Yumurta Görmek

Rüyada çok sayıda yumurta gören kişi, güzel bir mutluluk istediğine ulaşma sevincini yaşayacaktır. Bazı yorumculara göre de gelecek olan bir evlada yorumlandığı ile ifade edilir.

Rüyada Yumurta Görmek İslami Yorumu

Rüyada yumurta görmenin islami yorumunda kişi uzun zamandır beklediği haberi alır ve iş hayatında kendini yükseltmesine delalettir. Kazanacağı bol kazanca yorumlanır.

Rüyada Yumurta Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada yumurta görmek diyanet yorumu şöyle açıklanır. Kişiye gelecek olan güzel haberleri Allah ona malum eder. Ettiği duaların kabul olacağına ve beklediğine sonunda ulaşacağına rivayettir.

Alimlerin Açıklamaları (Rüyada Yumurta Görmek )

Câferi Sâdık (r.a) Yorumu; Bu rüya gören kişi için yaşanacak olan güzel gelişmelere ve sevinç göz yaşlarını işarettir. Hayatında olan kişi ile dünya evine gireceğine tabir edilir.

Diyanet Yorumu; Rüya sahibine gelecek olan hoş sevinçli haberler manasındadır. İş hayatındaki iyi değişime kazancının artacağına yorumlanır. Ayrıca dünya hayatında ufak tefek sıkıntılar haricinde dara düşmeyeceğine rivayettir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; İmamı Nablusi derki yumurta rüyası görünüşe ve tipine göre değişir. Eğer gördüğünüz rüyada yumurtayı yiyorsanız bu sizin için çok hayırlıdır hayatınız her anlamında. Eğer görüyorsa temizse iyi, kirli hoş olmayan bir arkadaşa tabirdir. Bu kişiden zarar göreceğini alamet eder.

Etiketler: Rüyada yumurta görmek diyanet