Rüyada Yumurta Almak

Rüyada yumurta almak, kişinin düşmanlarına karşı geleceğini ve bunda muvaffak olacağına işarettir. Görülen bu rüya bazen kazanılan bir zafer yada hayatta ona gelecek olan bir ödüle delalet eder. İş hayatında en üst seviyelere gelecektir ve yaşayacağı güzel bir yaşamın onu beklediği söylenir. Rüyada yumurta almak, kişinin bolluk ve bereket için huzurlu bir hayat yaşayacağına tabir edilir. Bu rüyayı gören kişi çektiği sıkıntılarını geride bırakır ve hayata olumlu, mutlu bir şekilde bakacaktır. Eskiden yaşadığı bütün kötü olumsuz durumlar son bulacaktır. Gören kişi yavaş yavaş hayatında başarı elde edip kendi dişi ile tırnağıyla bir yerlere gelecektir.

Rüyada Yumurta Almak Ne Demek?

Rüyada yumurta almak ne demek, rüyada yumurta almak, aynı zamandan gelecek kaygısı olmadan yaşamaya alamet eder. Kişinin güzel bir hayat yaşayacağına ve aile bağlarının daha kuvvetleneceğine yorumlanır. Bekar biri bu rüyayı görüyorsa, düşünden ne kuruyorsa ve Allah’a ne dua ettiyse kabul olacaktır. Evli bir insan ise evinin huzuru ve bereketi daha da artacak ve mutlu bir hayat sürecektir. Kimi zamanda rüyada yumurta pişirmek, kabul edilen bir hediye gönül kırıklığını merhem olacak bir sebep manasını da taşır.

Rüyada Yumurta Aldığını Görmek

Rüyada yumurta aldığını görmek, iş hayatında hızla yükselmesi ve bu alanda bir numara olacak biridir. Hayatında yaşam kalitesinin artacağına güç ve makam sahibi olacaktır.

Rüyada Ölmüş Birinden Yumurta Almak

Rüyada ölmüş birinden yumurta aldığını gören kişi, kurduğu hayallerinin hayata geçireceğine işarettir. Fakat çok hızlı gideceğinden bu gerekli olan parayı tamamlayamayacaktır, sabır gerekmektedir.

Rüyada Yumurta Satın Almak

Rüyada yumurta satın aldığını görmenin yorumu, kişinin yapacağı işler sayesinde büyük kazanç elde edeceğine delalettir. Çalışmasının sonucunda hayatının dahada kolaylaşacağına tabirdir.

Rüyada Beyaz Yumurta Almak

Rüyada beyaz yumurta aldığını gören, güzel ve mutlu bir evliliğe yorumlanır. Kişinin mutluluk ve sevinç gözyaşı yapacaktır. Bu rüya kişi için oldukça hayırlıdır ve kalbinin temizliğine rivayettir.

Rüyada Tavuk Yumurtası Görmek

Rüyada tavuk yumurtası görmek, bu rüyayı gören kişinin hayatının değişeceğine yorumlanır. Kişinin ailesinin ve kendisinin mala ve mülke sahip olacağına delalettir.

Rüyada Çatlak Yumurta Almak

Rüyada çatlak yumurta almak, bu rüya kişinin değer verdiği ve önemsediği birinden kötülük görmesi ve manevi olarak zarar görmesine işarettir. Arkadaş çevresine dikkat etmesi konusunda uyarır.

Rüyada Marketten Yumurta Almak

Rüyada marketten yumurta almak, gören kişi birine bir söz vermiş olması manasındadır ve bunu yerine getirmesi gerekmektedir. Bu rüya beklenilen haberi bir haberi de yansıtır.

Rüyada Yumurta Almak İslami Yorumu

Rüyada yumurta almanın islami yorumunda, kişi güzel bir hayata adım atar. Hem maddi hemde manevi sıkıntılarından kurtularak düze çıkar. Allah’ın izni ile hayatının her alanında başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada Yumurta Almak Diyanet Yorumu

Rüyada yumurta almak diyanet yorumu şöyle açıklanır. Bu rüya kişinin gelecek kaygısı olmadan yaşamasının müjdecisidir. Kişinin çok çalışmasının ve emeğinin karşılığını kat kat alacağına yorumlanır.

Alimlerin Açıklamaları (Rüyada Yumurta Almak)

Câferi Sâdık (r.a) Yorumu; Bu rüyayı gören kendisine yardımcı olamayacak sandığı birinden yardım görmesi ve bol kazanç elde etmesine tabir edilir. Parlak bir geleceğe işarettir.

Diyanet Yorumu; Gören kişi zamanında çektiği çilelerden içinde bulunduğu yokluklardan kurtulacağını rahata ve huzura kavuşacaktır. Bu rüya kişiye gelecek olan güzelliklerin habercisidir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüya sahibinin herkesi kıskandıracak kadar güzel bir hayata sahip olacağına rivayet eder. Uykusunda yumurta aldığını gören saygınlık kazanacağına dair delalet eder.

Etiketler: rüyada yumurta aldığını görmek, Rüyada yumurta almak ihya