Rüyada Yeşil Fasulye Görmek

Rüyada Yeşil Fasulye Görmek

Rüyada yeşil fasulye görmek durumuna göre yorumlanır, rengi koyu bir fasulye ise kötü bir haber alacağına veya bir hasta haberidir. İş anlamında gireceği bir işte belirli belirsiz olsa da o işe bulaşacağını gösterir. Rengi açık bir fasulye ise sağlık sorunlarının geçeceğine ve mutlu günlerin geleceğine yeni bir yuva kuracağına yani dünya evine gireceğine işarettir. Yeşil fasulye rüya sahibi için yeni bir hayata başlayış olarak da tabir edilir. Sağlık sorunları var atlatacağına parasal yönden rahatlığa ereceği manasına gelir. Rüya sahibinin kendi durumuna göre yorumlayacağı bir rüyadır , anlattığımız gibi rüya da fasulyenin durumuna göre yorum yapılır.

Rüyada Yeşil Fasulye Almak

Rüyada yeşil fasulye almak bu rüyayı gören bir kişi için beklediği ve istediği bir şeyin olacağının habercisidir. Rüyada fasulye almak bazen iş ortamında kötü talihsizlikleri gösteren bir rüyadır. İş ortamında yerinin değişeceğine yada iş değişikliği yapacağına işaret eder. Aile hayatında yaşayacağı bir sıkıntıya bu sıkıntının ardından yaşanacak sevinçli bir habere yorulur. Rüya sahibi fasulyeyi kendi alıyorsa , elinde görüyorsa bu kişinin kendinde çözemediği bir şeyin veremediği bir kararın iyi sonuçlara varmasına delalet eder.

Rüyada Yeşil Fasulye Ekmek

Rüyada yeşil fasulye ekmek rüya sahibi için ektiklerini biçmesi gibi yorumlanır. Kişi bu zamana kadar verdiği emeklerin karşılığını alır. Yeni bir işe başlangıç yapacağına iş ortamında bol kazanç elde edeceğine işarettir. Rüyada fasulye ektiğini görmek ilerde güzel sağlıklı ve uzun ömürlü bir hayat yaşayacağına tabir eder. Kişi bu zamanlarda gelecek için yatırımlar yapacağına ve bu yatırımlar sayesinde ilerde refah içinde yaşayacağına rivayet eder. Yeşil fasulye ekmek rüya sahibinin gördüğü rüyaya göre farklı anlamlarda yorumlanabilir. Bazen kişi için yakalayacağı bir fırsat gibi bazende çevresinde ondan yardım bekleyen birinin olduğunu ve ona yardım etmesi gerektiğini anlatan bir rüyadır.

Rüyada Yeşil Fasulye Satmak

Rüyada yeşil fasulye satmak kişi için gelecek kaygısı olduğunu gösterir, fakat kişinin öz güvenin yerine gelmesi hakkında uyarıcı bir rüyadır aslında. Başka bir yorumcuya göre de rüya sahibini çevresinde çekemeyen birilerinin olduğunu ve arkadaşlarına dikkat etmesi gerektiği gösterir. Bu rüya genelde uyarı amaçlıdır.

Etiketler: Rüyada yeşil fasulye almak, Rüyada yeşil fasulye ekmek, rüyada yeşil fasulye görmek