Rüyada Yelek Görmek

Rüyada Yelek Görmek

Rüyada yelek görmek; Rüyada yelek gören kimse , başına gelecek olan bir olay yüzünden sıkıntıya düşmesi kederlenmesi manasına gelir. Nasiplerinin kapandığı bir döneme girmesi , maddi anlamda olacak sıkıntılara huzursuzlanmaya işaret eder. Rüyada yelek görmek bazende rüyanın durumuna bağlıdır , açık renkli bir yelek ise bunların tam tersi olacağına delalettir. Birine yelek veriyorsa o kişiden alacağı güç anlamına gelir. Rüya sahibinin daha ruh haline bağlıdır , gördüğü morali bozuk ise kötü görmüşse iyiye yorulmaz. Ama gayet iyi bir rüya gördüyse rüyasında mutlu ise iyi ve hayır ile tabir edilir.

Rüyada Yelek Örmek

Rüyada yelek örmek ; Rüyada yelek ören kişi , ailesine karşı saygısı olduğu annesinin babasının ve diğer aile bireyleri tarafından sevildiği örnek alınan biri olduğu manasındadır. Aile büyüklerinin her zaman iyi duasını alan biridir. Eğitim hayatında kendini geliştirerek iyi bir yerlere geleceği parlak olduğuna işaret eder. Rüya sahibinde tabiri caizse tavşan şansı vardır , her zaman her alanda kendini ön plana çıkarabilen bir cazibesi vardır. Bu yüzden her şansı yaver gider ve hayırlı yollarda ilerler. Rüyada yelek görmek genelde gören kişinin iyiliği ve güzel karakteri , aile içindeki önemini aldığı hayır dualarını tabir eder.

Rüyada Yelek Giymek

Rüyada yelek giymek; Rüyada yelek giydiğini gören , kimse için hayır ile yorum yapılır. Kırmızı bir yelek ise uğur şans berekettir. Açık renkli bir yelek giyiyorsa , rüya sahibinin manevi anlamda sıkıntıdan dertten kurtulacağını gösterir. Sağlık sorunları ve maddi sıkıntılarından kurtulacağı manasındadır. Rüya bir başkasının yelek giydiği görmesi , dar zamanlar için birikim yapması yönünde uyaran bir rüya olduğu hakkında rivayet eder.

Rüyada Yelek Çıkarmak

Rüyada yelek çıkarmak; Rüya yelek çıkarmak , rüya sahibi için mutlu günlerin geleceğine feraha ereceğine bir tatile yolculuk yapacağına üzerindeki iş yorgunluğunda stresinden kurtulacağına işarettir. Huzura ve ferahlığı mutluluk manasına gelir. Yelek çıkarmak bazende bir hediye almak anlamına gelir. Rüyada çıkardığı yeleği kaybeden kişi ummadığı bir yere gidecek ve o yerin düzenine alışmakta çok zorluk çekecektir. Rüyada başkasının yeleği kayboluyorsa , aile dışarıdan yeni bir üye katılacağı hakkında tabir edilir.

Etiketler: rüyada yelek giymek, rüyada yelek görmek, rüyada yelek örmek