Rüyada Uçmak

Rüyada uçmak, gören için hayırlı ve uğurludur. Kişinin hayatında önemli gelişmelerin olacağına delalettir. İş hayatında alacağı bir terfiye ve iş ortamında sözünün geçeceği manasındadır. Rüyada uçmak, bir seyahate çıkacağınıza da yorumlanır. Kişinin kafasında yaptığı tatil planlarının anlamı da içerir. Rüyada uçmak, eğer havalara bulutlara doğru gökte uçtuğunu görüyorsa, kötü bir hastalık haberidir. Bazende hayırlı kısmetlerin habercisidir. Rüyada uçtuğunu görmek kişinin kuracağı hayırlı bir yuvaya yorulur. Rüyada uçmak, bazende maddi ve manevi anlamda değişmek anlamına gelir. Kişinin hayatınca olacak yeni başlangıçlara tabir edilir. Rüya sahibi rüyada kendinin göklere çıktığını görüyorsa bir işte muvaffak olacaktır. Yeni bir hayata başlamak, dünya evine girmek yada bir evlada yorum yapılır çoğu zamanda. Rüyada nişanlısını aldatmak, başka tabircilere göre de rüyasında uçtuğunu gören kişi çok istediği bir şeyi elde edecektir. Özlem duyduğu uzaklarda olan yada onun için uzak kalan birine kavuşacaktır. Bazende aşk anlamında kapanmayan yaraların sarılacağı mutluluk ve sevince alamet eder. Rüya sahibi kadın ise beyaz bir elbise ile uçuyorsa bir nişan yada evlilik haberidir. Erkek ise yapmak istediklerinde başarılı olacağına rivayet edilir.

Rüyada Bir Yerden Başka Bir Yere Uçmak

Rüyasında bir yerden başka bir yere uçuyorsa, kişiye iş seyahati görünür. Gurbet yolu bir ayrılık olarak da yorumlanır. Kimilerine de göre bir yerden başka bir yere uçmak bir mekan değişimim semt değişimi olarak da yorumlanır.

Rüyada Uçakla Uçmak

Rüyada uçakla uçmak kişinin hayatında olacak olan olumlu gelişmeleri ve iş için şehir değiştireceği anlamana gelir. Bu rüya beklediği ve istediği şeyleri duymayı ve olmasını istediğin bir şeyin olacağının habercisidir.

Rüyada Uçmak İslami Yorumu

Rüyada uçmak islami yorumunda kişiye olan hayırlı kısmetleri anlatır. Her şekilde hayırdır ve hayır ile yorumlanır. Rüya sahibinin Allah c.c olmasını çok istediği bir dileği gerçekleşecektir.

Rüyada Uçmak Diyanet Yorumu

Rüyada uçmak diyanet yorumu şöyle açıklanır. Kişi hayatında yapmak istedikleri halini kurduğu planlarını hayata geçirmesidir. Bu rüya ile yaptığı ilerde muvaffak olacağını gösterir. Ayrıca gören kişinin iş sahibi olacağı ve gelecek kaygısı olmadan yaşayacağına delalettir.

Alimlerin Açıklamaları (Rüyada Uçmak)

Câferi Sâdık (r.a) Yorumu; Rüyada uçmak gören kişinin kuş gibi gerçek hayatta uçmasıdır. Gerçek hayatta elini neye attıysa hayırlı olacağı ve istediklerini tek tek elde edeceğine rivayet eder.

Diyanet Yorumu; Rüyayı gören kişi için hayırla delalettir. Evli ise gören kişi bir evlada yorulur. Bekar ise hayatında olacak güzel bir işe ve aşk anlamında ruh eşini bulacağına yorumlanır. Allah c.c hayır ile müjdelemiştir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüyasında uçtuğunu görüyorsa, gören kişi yeni bir işe başlayacağına delalettir. Bu iş eski işinden dahada yüksek bir konumda olacaktır. Hayatını maddi anlamda sıkıntı çekmeden yaşayacağına alamettir. Her yaptığı işte başarılı olacağına işarettir.

Etiketler: rüyada uçtuğunu görmek