Rüyada Siyah Fare Görmek

Rüyada siyah fare görmek, bu rüyayı gören kişi hayatını ekmek elde su gölden bir hayat yaşayan insana delalet eder. Bundan dolayı çevresindeki insanlara sürekli rahatsızlık veren kişiye alamettir. Rüyada siyah fare görmek, herhangi bir yerde bir iş tutturamadığına ve ondan bundan para alarak karnını doyurmasına yorumlanır. Rüyada siyah fare görmek, başkalarının hayatını sömürerek bir hayat yaşadığına bu şekilde bir yerlere gelmeye çalıştığını gösterir. Aslında rüya sahibinin bir türlü şansının yaver gitmediğini ifade eder. Bundan dolayı da psikolojik olarak bunalıma girdiğinden bu çevresindeki bu tarz davranışlarda bulunması demektir.

Rüyada Siyah Fare Görmek Ne Demek?

Rüyada siyah fare görmek ne demek, kişinin kendi hayatını kendisinin kazanması gerektiğini vurgular. Başkalarının sırtından bir hayat sürmeyi bırakması gerektiği ifade eder. Kişinin yaşadığı bahtsızlıklar dan dolayı bunalıma düştüğünü bundan dolayı bir işte başarılı olamadığını gösterir. Rüyada siyah fare görmek, eğer bekar biri bu rüyayı görüyorsa, onun için hayırlı olmayan bir şeyin üzerinde durduğunu anlatır. Hatta bunun farkında olduğu halde üstelememesi gerektiği konusunda uyarma amaçlıdır.

Rüyada Siyah Fare Öldürmek

Rüyada siyah fare öldürmek, bu rüya kişinin kendinden çok başkalarını düşündüğünü başkaları için çok fedakarlık yaptığını gösterir. Fakat bu yaptığının karşılığını alamadığını gösterir.

Rüyada Siyah Fare Öldürdüğünü Görmek

Rüyada siyah fare öldürdüğünü görmek, bu rüyada siyah fare öldürmekle aynı anlamı içerir. Rüya sahibinin adamına göre davranmasını gerektiği konusunu vurgular.

Rüyada Siyah Fare Yavrusu Isırması

Rüyada siyah fare yavrusu ısırması, iş ve ticaret anlamında yorumlanır. Kişinin büyük bir iş fırsatını kaçırdığına tekrar bunu elde etmek için uğraştığı yönündedir.

Rüyada Siyah Fare Kovalamak

Rüyada siyah fare kovalamak, rüya sahibinin bazı nedenlerden dolayı onu ezen birinin olduğuna işaret. Arkasından konuşan ve ortam içinde canını sıkan birine mecburiyetten ses çıkaramamasıdır.

Rüyada Siyah Fare Yavrusu Görmek

Rüyada siyah fare yavrusu görmek, kişinin dışarıdaki insanlara karşı kendini ezik hissettiğine yorumlanır. Bu egodan kurtulması gerektiğine ve Allah’a bolca dua etmesi malum edilir.

Rüyada Siyah Fare Yakalamak

Rüyada siyah fare yakalamak, malına mülküne ufak tefek zararlar veren birinin iç yüzünü öğrenmek anlamına gelir. Kişinin daha fazla bu tarz insanlara taviz vermeyeceğini ifade eder.

Rüyada Siyah Fare Görmek İslami Yorumu

Rüyada siyah fare görmek islami yorumu, kişinin işsiz güçsüz dolaştığına ve bundan dolayı çok sıkıldığına yorumlanır. Bunun farkına varıp kendi çabasıyla çok büyük yerlere geleceğine işarettir.

Rüyada Siyah Fare Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada siyah fare görmek diyanet yorumunda, olgunlaşmayan ve sürekli başkalarının yanında sığıntı gibi yaşayan birini anlatır. Kişinin bu şekilde yaşamaktan vazgeçmesi gerektiğini vurgular.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a) Yorumu; Bu rüya tabiri caizse bir baltaya sap olamayan birini anlatır. Genelde ebe beyinlerin rüyasıdır, gelecekte evlatlarının ne olacağı konusunda düşünen birinin gördüğü düştür.

Diyanet Yorumu; Gören kişinin hayatında bazı sıkıntılar yaşadığına ve üzerinde kara bulutların gezdiğini gösterir. Bundan dolayı bazı şansızlıklar yaşadığından dolayı sıkıntılarını işaret eder.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüya sahibinin bir takım sıkıntılarından dolayı iş bulamama korkusu ve gelecek kaygısı olduğunu vurgular. Kuruntularından dolayı bir şeye sahip olamadığı manasına gelir.

Etiketler: rüyada siyah fare ısırması, rüyada siyah fare kovalamak, rüyada siyah fare öldürdüğünü görmek, rüyada siyah fare öldürmek, rüyada siyah görmek ne demek