Rüyada Sevgilinin Aldattığını Görmek

Rüyada sevgilinin aldattığını görmek, kişinin yeni bir başlangıç yapacağına ve hayatında farklı gelişmelerin olacağına yorulur. Aynı zamanda rüyada sevgilinin aldattığını görmek müjdeli bir habere de alamet edilir. İş hayatında yaptığı projelerde yada aldığı görevlerde başarılı olur. Bazı yorumculara göre de rüyada sevgilinin aldatması, kişinin hayatında olan insana karşı güvensizliğini simgeler. Yani içinde olan bazı vesveseler ile kendini sıkıntıya soktuğunu ama bu rüya onun bilinçaltı ile de alakalıdır. Rüyada aldatıldığını görmek, bazende özel hayatında olan kişiye olduğundan daha fazla bağlanarak ondan kopamaması manasına da gelir. Kişi hayatında kendine yön vermeyi daha da zorlaştırır. Bazı tabircilere göre de rüya sahibi hayatındaki alacağı insanı çok iyi tanımalıdır, rüyada sevgilinin aldatması evliliğe de delalet eder. Doğru insanın bulduğu taktirde çok iyi ve mutlu bir evliliğe adım atacaktır. Ama yanlış bir karar verirse pekte hayırlı olmayan bir evlilik ve sıkıntı içine düşecektir. Bunun için duyguları bir kenara bırakıp mantık ile hareket edilmesini gerektiğini anlatan bir rüyadır.

Rüyada Sevgilinin Aldattığını Görmek İslami Yorumu

Rüyada sevgilinin aldattığını görmenin islami yorumu, dünya hayatında yaşayacağı güzelliklere ve mutlu bir evlilik yapacağına delalettir. Kişinin üzerinde beyaz renkli kıyafetler var ise mutluluk habercisidir.

Rüyada Sevgilinin Aldattığını Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada sevgilinin aldattığını görmek diyanet yorumu, kişinin kendi kendini sıkıntıya soktuğunu aslında her şeyin normal olduğunu anlatır. Her şeyin Allah’tan geldiğine ve kişi için hayırlı olanı olmayanı onun bildiğine inanarak tevekkülü Allah’a bırakmalıdır.

Alimlerin Açıklamaları (Rüyada Sevgilinin Aldattığını Görmek)

Câferi Sâdık (r.a) Yorumu; Rüyada aldatıldığını görmek, kişinin evleneceği insana karşı bazı tereddütleri vardır. Bundan dolayı doğruyu bulmak için Allah’a bolca dua etmelidir.

Diyanet Yorumu; Rüyada sevgilinin aldattığını görmek, rüya sahibinin hayırlı bir insanla dünya evine gireceğini müjdeler. Kişinin hayatında bir dönüm noktası yaşayacağını ve olumlu gelişmelerin habercisidir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüyada sevgilinin aldatması, Allah c.c den hayırlısı dilemek gerekir. Çünkü bu rüyayı gören kişinin bilinçaltında güvensizlik ve bağlı kalmaktan zarar görmekten korkar ayrıca hayatına giren insanı da kaybetmekten korkar çabuk sahiplen bir insandır.

Etiketler: rüyada sevgilinin aldattığını görmek