Rüyada Salgın Hastalık Görmek

Rüyada salgın hastalık görmek, gördüğünüz bu rüyanın anlamı aslında kötü değildir hatta sizi mutlu edebilir, hasta olan birinin yakın zamanda iyi haber alması demektir. Eğer kendinizin hasta olduğunu görüyorsanız, gayet sağlıklı bir yaşam süreceğine yorumlanır. Keyifli bir yaşam sürmeye hayatınızda size gelecek olan bir sürprizin olduğu yönündedir. Aynı zamanda mutsuz bir insan bu tarz bir rüya görüyorsa yakın zamanda sıkıntılarından kurtulacağına işarettir. Bazı alimlere göre böyle hastalık gibi belirtiler olan yada kötü hastalıklar salgınlar bunlar rüyada görülüyorsa ise gerçekliliği ifade eden şeyler olur. Kötü şans ve musibet olarak tabir edilir. Bu rüyayı görenleri tedbirli olması gerektiği yönünde uyarırlar. Ama genel olarak yorumlayacak olursak tam tersi olarak delalet eder. Bir nedenden dolayı istediklerinize ulaşamamanız ve bundan dolayı aile içinde bazı sıkıntılar yaşacağınıza yorulur. Hasta olan bir kişi bu tarz bir rüya görüyorsa, rüyasından nasıl olduğu ve gördüğü objeler çok önemlidir. Hastanede yatıyor olarak görüyorsa yakın zamanda rahatsızlığından kurtulacağına ayrıca bir yolculuk yapacağına delalettir. Evde yatağından yatıyorsa su içiyorsa bu dertlerinden ferahlamak demektir.

Rüyada Salgın Hastalık Görmek

Rüyada salgın hastalık görmek, gören kişinin nasıl gördüğü çok önemlidir. Salgın hasta olan birini görmek, gördüğünüz kişinin size bir sır vereceği manasındadır. Sizinle paylaşacağı bir sorunu olacağı yönündedir. Keyfinizin neşenizin kaçacağı olayların yaşanacağına ifade edilir. Hane içinde olacak bir sıkıntının haberini verir. Aile fertleri ile anlaşamayacağınız bir durum olacağına yorumlanır. Bu sıkıntılı durum ile baya bir zaman uğraşacağınız bir dönemeden geçeceğini gösterir.

Rüyada Salgın Hastalık Olmak

Rüyada salgın hastalık olmak, görülen bu rüya etrafından olan insanlar ile arasında bazı mesafeler olacağına delalettir. Bu kişinin kendisiyle alakalı duyduğu bazı laflar yüzünden kimseye bildirmeden uzaklaşması anlamında yorumlanır.

Rüyada Salgın Hastalığa Yakalanmak

Rüyada salgın hastalığa yakalanmak, yukarında salgın hastalık olmak ile aynı anlamdadır. Rüya sahibinin arkadaş ortamında çekilemediğinden dolayı bu yüzden duyduğu bazı dedikodular yüzünden canının sıkılması ve o ortamdan uzaklaşmasıdır.

Rüyada Birinde Salgın Hastalık Görmek

Rüyada birinde salgın hastalık görmek, gördüğünüz kişinin bazı sorunları olduğuna yorumlanır. Fakat bu kişinin iki yüzlü bir karaktere sahip olduğuna işaret edilir, bundan dolayı kalbinizin kıralacağı bir durumun olacağı manasındadır.

Etiketler: rüyada birinde salgın hastalık görmek, rüyada salgın hastalığa yakalanmak, rüyada salgın hastalık görmek, rüyada salgın hastalık olmak