Rüyada Sabun Görmek

Rüyada Sabun Görmek

Rüyada sabun görmek, bir takım sıkıntı ve kederlerimizden kurtulacağımıza ve ferah bir yaşama geçeceğimize yorumlanır. Yerine mutluluk ve huzur gelir, çevresindeki insanları zor zamanlarında teselli eden biridir , rüya sahibi. Bazende kötü olaylara kişinin moralini bozacak şeylere yorulur, bazende iş anlamında yapılan önemli bir gelişmeye yorumlanır. Dini anlamda da kişinin kötülüklerden arınması , kalbinin temizlenmesi manasındadır. Bazende zor zamanında ona yardımcı olan bir arkadaşa işarettir. Eğer rüya sahibi rüyasında sabun ile çamaşır yıkıyorsa sağlık sorunlarından kurtulur ve sağlığına kavuşur. Çevresinde onu çekemeyenler çok olduğu ve sürekli laf ettikleri söylenir. Rüyada sabun görmek , başka yorumculara göre de işlediği bir günahtan dolayı af Allah’tan af dileceği ve günahının affolunacağını sabunla yıkanmış gibi temiz olacağına tabir edilir.

Rüyada Sabun Yapmak

Rüyada sabun yapmak, kişinin iş kısmetleri açılır , işinde başarılı ve helal kazancı olur. Müjdeli bir haber alır ve hayatında güzel yeniliklerin olacağına işarettir. Bu kişiye karşı dış görünüşü iyi tatlı dilli olan biri aslında onun kuyusunu kazıyor dur. Çevresindeki insanlara karışı dikkatli olması konusunda uyaran bir rüyadır. Yaptığı sabunu başkasına veriyorsa , bir kalp kırıklığı yaşayacağına duyacak olduğu kötü laflara tabir edilir.

Rüyada Sabun Yemek

Rüyada sabun yemek, iş anlamında verdiği zorlu mücadeleye ve isteği konuma geleceğine iş yerinde terfi edeceğine dalalettir. Bazende bazı oluşacak sağlık sorunları manasına gelir. Başka yorumculara göre de sabun yemek bir dediği bir dediğini tutmayan bir insana anlamındadır. Bazende maddi sıkıntılarından kurtulacağına ve yanında zor zamanlarında kişiyi teselli edecek bir arkadaşı olduğunu belirtir. Rüya sahibi tüm sıkıntı ve kederlerinden kurtulur ve bir şans yakalar.

Rüyada Sabun Almak

Rüyada sabun almak, kişi için hayırlı olmayacak bir işe delalettir. Kişinin çok istediği ama onun için hayırlı olmayan bir durumdur. Rüyada sabun aldığını görmek, aile içinde sorunları olduğuna ve bu sorunların uzun süreceğine bu sürenin sonunda uzun bir zaman sonra tatlıya bağlanacağına işarettir. Rüyada sabun satın almak , bazende kişinin kazandığı parayı başkasının harcayacağına ve durumdan dolayı rüya sahibinin bir sıkıntıya düşeceğinin habercisidir.

Etiketler: Rüyada sabun aldığını görmek, rüyada sabun görmek, rüyada sabun satın aldığını görmek, rüyada sabun yemek