Rüyada Perde Görmek

Rüyada Perde Görmek

Rüyada perde görmek; Rüyada perde gören kişinin sır sakladığı ve sırdaş olduğu manasına gelir. Eskimiş perde üzüntüye , sıkıntıya delalettir. Evine gelecek istenmeyen bir misafire işarettir , bu kişiden rahatsız olduğu hanesinde bir sorun çıkaracağı anlamına gelir. Şüphelendiği kişiye karşı önlem alması gerektiği söylenir. Rüyada perde asan kişi gelecek olan sıkıntılardan kendini ve ailesini korumaya delalettir. Rüyada perde görmek genelde olacak sıkıntılara yorulur ve bu sıkıntılar için önlem alınması gerektiğini anlatan bir rüyadır. Rüya sahibine tedbir niteliğindedir.

Rüyada Perde Diktirmek

Rüyada perde diktirmek; Rüyada perde diktirmek iş ortamına yorulur. İş ortamında gelebilecek kazalara yada çalışma performansı kötü olan biri manasında anlatılır. Bu kişinin arkasının birinin topladığı iş yerinin daha az zarar görmesini sağlayan biri olduğu anlamındadır. Yeni bir perde diktirip asmak gelecek olan sinir , stres kötü olaylara ve buna sebep olan kişiyi o ortamdan kovulmasına işarettir. Bu kişi gittikten rahata erip düze çıkacağı maddi anlamda rahatlayacağına tabir edilir.

Rüyada Perde Takmak

Rüyada perde takmak; Rüyada perde astığını gören kimsenin hayatında evliliğinin içini karıştıran ve laf taşıyan biri olduğunu ifade eder , bu kişinin farkına varılıp hayatından çıkarılması gerektiği konusunda uyaran bir rüyadır. Rüya sahibinde çevresinde olan arkadaşlarına ve ev içerisine gireni çıkana çok dikkat etmelidir. Eşine karşıda bu dönemde çok sabırlı ve hoşgörülü olmalıdır. Rüyada kişi eğer kendi takıyorsa perdeyi yeni bir aşk olarak yorumlanır. Yeni bir perde iş hayatında ve iş yerinden olan sorunlardan dolayı kafa karışıklığına bu yüzdende olacak sıkıntıları anlatan bir rüyadır.

Rüyada Perde Kesmek

Rüyada perde kesmek; Rüyada perde kestiğini gören kişi çektiği sıkıntılar sonunda feraha ereceğini gösterir. İş hayatında çalışarak kazandığı bir şeylere iş konusunda istediği ortama ve mevkiye geleceğine işarettir. Ailesinde ve kendi özel hayatında sıkıntı çekmeyeceği manasındadır. Rüyada perde kesmek hayıra ve güzel şeylere yorulur. Rüya sahibinin geleceği parlak olmasına ve müjdeli bir haber almasına tabir edilir. Bu kişinin kazandığı paranın helal olduğunu ve bundan yardıma muhtaç olanlara yardım etmesi konusunda rivayet edilir.

Etiketler: rüyada perde diktirmek, rüyada perde görmek, rüyada perde takmak