Rüyada Para Saymak

Rüyada Para Saymak

Rüyada para saymak, rüyayı gören için bir kısmet geleceğine hayatında bir değişiklik yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin gelecek planlarının bir bir olacağına hayatında büyük mutluluklar yaşayacağı manasına gelir. Rüyada parayı kendi sayıyorsa iş hayatında çalışmalarının sonucunu alacak ve ileriden büyük bir iş sahibi olacağı anlamına da gelir. Hayatını mutlu sağlıklı ve huzurlu geçireceğine ve mal ve mülk sahibi olacağına rivayet eden bir rüyadır. Aileye katılacak yeni üyelere yorum yapılır. Bazende bir mutluluk yaşamaya ve arasında rekabeti olan biri olduğunun rüya sahibinin galip geleceğine tabir edilir. Çevresinde saygınlık bulacağına ve parmakla gösterilen biri olacağına delalet eder.

Rüyada Bozuk Para Saydığını Görmek

Rüyada bozuk para saydığını görmek, rüya sahibin parasal yönden rahatlamasına sıkıntılarını atlatıp, düze çıkmasına işaret eder. Daha önceden borç verdiği kişinin parasını ödemesi ve eğer çalışıyorsa maaşının yükseleceğine yorum yapılır. Genelde kişinin maddi yönden rahatladığı bir döneme girecektir ve parasal olarak sıkıntı çekmeye zamanların yakın olduğunu anlatan bir rüyadır.

Rüyada Para Cüzdanı Görmek

Rüyada para cüzdanı görmek, kişinin zenginliğini ve eli açık biri olduğu manasındadır. Bu kişi her zaman yardıma muhtaç olanlara yardım eden biridir. Bu rüya her zaman gözü tok olan kişi ve maddiyata fazla önem vermeyen bir kişiliktir.

Rüyada Para Biriktirmek

Rüyada para biriktirmek, rüya sahibinin sürekli planlandığı ve istediği kendi işini yapacak olması ve emeklerinin karşılığını ilerde bol kazanç elde ederek kazanacağına işaret eden bir rüyadır. Bazende gelecek olan bir kısmet veya eline geçecek olan fırsatlara ve bu fırsatları iyi değerlendirmesi konusunda tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada Milli Piyangodan Para Çıkması

Rüyada milli piyangodan para çıkması, kişi için girdiği işler de bütün hayatın boyunca başarılı ve niyet ettiği her şeyin hayır ile sonuçlanacağına delalet eder. Başka yorumlara göre de müjdeli bir haber alınacağına yorulur.

Rüyada Birinden Borç Para Almak

Rüyada birinden borç para almak, rüya sahibinin hak ettiğini almasıdır. Daha önceden hakkı yenen ve hakkını fazlasıyla alacağı bir döneme girecektir. Çalıştığı iş yerinde de hak ettiği ve istediği parayı alması anlamlarına da gelir.

Etiketler: