Rüyada Para Görmek

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek; Rüyada para gören kişi , duyacağı dedikodulardan rahatsız olacağına delalettir. Güven duyduğu bir arkadaşından zarar göreceği manasına gelir. Rüyada para görmek gelecek habercisidir , gelecekte olan zenginliğe ve bolluk anlamına gelir. Rüya sahibinin geçim sıkıntılarından kurtulacağına ve maddi anlamda güçleneceğine çevresinde yardıma muhtaç olan kimseye veya kimselere yardımcı olacağına işarettir. Gördüğü paranın üzerinde yazı yazıyorsa , ibadete çağrıldığı yaptığı ibadetleri arttırması gerektiği manasındadır. Para görmek genelde , ortaya çıkacak olan sıkıntılara ama bu sıkıntıların geçici olduğuna yorulur. Rüyada para görmek rüya alimi İmamı Nablusi’nin yorumuna göre rüyada para gören kimse dünya hayatında doyumsuz olup nefsine yenik düşeceği tüm maddi ve manevi elde ettiği kazançları kaybedeceğine çevresinde dost görülen kimselerin sırt çevireceğine diye yorumlamıştır.

Rüyada Eski Para Görmek

Rüyada eski para görmek ; Rüyada eski para gören biri , maddi sıkıntılarından düze çıkacağını bunun için gerekli olan yatırımları yapmış ve fazlasıyla kazandığına tabir edilir . Rüya sahibinin yeni bir işe gireceğini kısa zamanda , bu iş sayesinde mevki yapıp bol kazanç elde edeceğine yorulur. Bu kişinin yatırımlarının devam edeceği mal ve mülk sahibi olacağına rivayet eder. Rüyada eski para görmek kimse yakın zaman içerisinde ailesinden büyük bir miras kalacağına ve bu mirasın gelmesi ile tüm sıkıntılarda kurtulacağına da işaret eder.

Rüyada Demir Para Görmek

Rüyada demir para görmek; Rüyasında demir para gören kimse , uğraş verdiği işten bol para kazanacağına işarettir. Rüyayı gören kişi , ileriye dönük işler yaparak geleceğini garanti altına alır. Rüya da demir para topladığını görmek , kısa zamanda uygun bir ev yada araba alacağına tabir edilir. Çektiği sıkıntılardan kurtulacağına delalettir.

Rüyada Para Sıkıntısı Çektiğini Görmek

Rüyada Para Sıkıntısı Çektiğini Görmek; Rüyada para sıkıntısı çektiği gören , maddi sıkıntılarının olduğuna ve bu borçlardan dolayı girdiği sıkıntıları delalet eder. Borcunu tam zamanında ödeyemediği ve bundan dolayı sıkıntılı bir döneme gireceği manasına gelir. Rüyada para sıkıntısı çektiğini görmek bazen de tam tersi ile rivayet edilir , yeni bir dönem başlayacağına zor günlerin geride kalıp güzel günlerin başlayacağına dair yorum yapılır. Bu rüya anlatıldığı gibi hem iyi hemde kötü manada tabir edilir.

Etiketler: