Rüyada Mavi Yılan Görmek

Rüyada mavi yılan görmek, kişinin bir erkek düşmanı olduğunu ve sürekli takip ettiğine yorulur. Kişinin yaptığını ettiği ve sürekli her şeyden bilgisi olmasını isteyen biridir. Rüyada yeşil yılan görmek, kişinin çevresindeki insanlara göre yorumlaması daha doğru olur. Rüyada mavi yılan görmek, genelde bu rüya kişiye kötülük yapmak isteyen biri olduğu konusunda uyarır. Fırsatını yakalamak için bekleyen biri olduğunu ifade eder. Bu rüyayı gören bu zamanda çok dikkat etmelidir. Rüyada mavi yılan görmek, bazen iş hayatında yaşanacak olan parasal sıkıntılara ve iş yerini kapatmak yada işten atılma gibi durumları gösterir. Yaşayacağı haksızlıklara hak etmediği davranışlar göreceği ve bundan dolayı çok canının sıkılacağı bir zamandan geçecektir. Hiç beklemediği durumlarda kalacağı zaman bir zaman olacaktır. Rüyada mavi yılan görmek, eğitim hayatında olan biri için başarısızlık yaşayacağı ve sabır gerektiren durumlarda olacağını gösterir. Bekar ise gören kişi sevdiği ile sorunlar yaşayacağı ve duygusal bağların yavaş yavaş kopma noktasında olan bir dönem olacaktır. Bu dönem geçici bir dönemdir ve kişinin sabredip olanları Allah’a bırakması gerekir.

Rüyada Mavi Yılan Görmek Öldürmek

Rüyada mavi yılan görmek öldürmek, kişinin çevresinde olan onu kıskanan yada onun için ciddi şekilde kötülük peşinde olan birini alt edeceğine işarettir.

Rüyada Mavi Siyah Yılan Görmek

Rüyada mavi siyah yılan görmek, kişinin hayatında olan kişilerin çıkar peşinde olduğu sadece yaptıkları için ve maddi anlamda destek olduğu için yanında olduklarını gösterir. Çok istenen bir şeyin hayırlı gelmeyeceği şaibeli olduğunu da alamettir.

Rüyada Mavi Başlı Yılan Görmek

Rüyada mavi başlı yılan görmek, sadece başı mavi ise bu kişinin korkularının olduğu ve kuruntulu biridir. Bu yüzden de kolaylıkla mutlu olmaz, her şeyde bir şey aradığı için aradığını bulamayacağı yönündedir.

Rüyada Mavi Kobra Yılanı Görmek

Rüyada mavi kobra yılan görmek, bu rüyada eğer bu yılan sizi sokuyor ve yaşıyorsanız çok büyük bir kaza atlatmış yada atlatacaksınız dır. Kişiye çok dua eden biri vardır ve onun gölünü yapması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Mavi Yılan Saldırması

Rüyada mavi yılan saldırması, eğer rüyada mavi yılan saldırısından kaçıyorsanız olacak olan kötü bir şeyin Allah tarafından engelleneceğine rivayettir. Kaçamıyorsanız yaşayacağınız ufak tefek sorunlar vardır.

Rüyada Mavi Yeşil Yılan Görmek

Rüyada mavi yeşil yılan görmek, bu rüya iki şekilde yorumlanır. Görülen rüyada karışık renkli yılan görüyorsanız iyiye yorumlanır. Ama daha belirgin ise mavisi hayra yorulmaz.

Rüyada Turkuaz Yılan Görmek

Rüyada turkuaz yılan görmek, bu rüya gören kişinin düşmanlarının etkisiz hale geldiğini belirtir. Rüya sahibinin sıkıntılarını üzerinden attığı ve güzel günlerin kapıda olduğunun habercisidir.

Rüyada Mavi Yılan Sokması

Rüyada mavi yılan sokması, bu rüya hiç hayra yorulmaz. Ciddi anlamda sorunlar yaşayacağına ve hayat memat meseli denecek kadar büyük sıkıntılarla karşılaşacağına delalettir.

Rüyada Evde Mavi Yılan Görmek

Rüyada evde mavi yılan görmek, bu kişinin ailesine sonradan katılmış olan alttan alttan ortalığı karıştıran bir akrabaya işarettir. Birinci dereceden yakınlığınız olan birinden hoş olmayan şeyler yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Mavi Yılan Görmek İslami Yorumu

Rüyada mavi yılan görmek İslami yorumu şudur, kişinin başına kötü şeyler geleceğine işarettir. Hayati durumlar söz konusu olan bir rüyadır, sağlık sorunlar v.s düşmanlara yorumlanır. Bunun bu dönemde Allah’a çokça dua etmek gerekir.

Rüyada Mavi Yılan Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada mavi yılan görmenin diyanet yorumunda, rüya sahibinin hayatında bazı sıkıntıların olduğunu ve Allah’ın yardımı ile bunlardan kurtulacağına işarettir. Başka bir yorumu ise kaza beladır ve bunun için dikkate alınması gereken bir rüyadır.

Alimlerin Açıklamaları (Rüyada Mavi Yılan Görmek)

Câferi Sâdık (r.a) Yorumu; Bu rüya iki şekilde yorumlanır. Öncelikle kişinin belli başlı korkuları vardır, bunların olacağına dair tereddüt içindedir. Kişinin dikkat etmesi gereken kötü bir düşmanı vardır.

Diyanet Yorumu; Kişinin başına gelecek olan bir takım sorunlara ve sıkıntılı dönemlere yaşayacağı olumsuzluklara yorulur. Her şeyden koruyan Allahtır ve bu durum Allah’ın yardımı ile kısa zamanda sona erecektir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Gören kişiye bu rüya iyiye yorulmaz, gelecek olan kazaya belaya işarettir. Daha çok size karşı düşmanlığı olan birine yorumlanır ve bundan göreceği olan kötülüğe rivayettir.

Etiketler: Rüyada mavi yılan görmek diyanet, rüyada mavi yılan öldürmek, rüyada mavi yılan soktuğunu görmek