Rüyada Mavi Gelinlik Giymek

Rüyada mavi gelinlik giymek, bu rüya bazı şeyler için beklenilmesi gerektiğini anlatır. Mesela evlilik isteyen biri ise biraz daha beklemesi yada iş kurma hayali var ise birazda sabır gerektiğini manasına gelir. Rüyada mavi gelinlik giymek, aynı zamanda ferahlığa da işaret eder. Kişi bu rüya ile çektiği sıkıntıları geride bırakır. Rüyada beyaz gelinlik giymek, maddi anlamda rahatlayacağı bir döneme girer. Rüyada mavi gelinlik giymek, ummadığı bir anda ona gelecek olan yardım eline de işaret eder. Bazı tabircilere göre de rüyada mavi gelinlik giymek, aile içerisinde sorumluluğu üstlenmiş kişilerin gördükleri rüyadır. Üzerindeki yüklerden dolayı ileri yaşlarda evleneceğini alamet eder.

Rüyada Mavi Gelinlik Giymek Ne Demek?

Rüyada mavi gelinlik giymek ne demek: Bazı yorumculara göre de hayırlı bir kısmete yada hayırlı bir evliliğe ve bu evlilikte evinin bereketi olacağına dair söylenir. Ailelerin iyi anlaşacağı anlamını da içerir. Bu rüyayı gören kişi bir bunalımda yada iç dünyasında bir sıkıntısı vardır. Bu rüyadan sonra kederlerini anlatır, yeni iş kapıları açılacağına dair yorum yapılır. Rüyada yırtık mavi gelinlik görüyorsa, bu hayra yorumlanmaz. Beklenilenin olmayacağı yönündedir. Bazende mavi gelinlik gelecekte iyi bir konuma ve kalacak olan bir mirasa mutlu bir hayata rivayet edilir.

Rüyada Mavi Gelinlik Almak

Rüyada mavi gelinlik almak, hayalini kurduğu ve istediği bir şeyi gerçekleştireceğine delalettir. Kişi aldığı gelinliği başkasına hediye ediyorsa bir insana yaptığı iyiliğin karşılığını alacaktır.

Rüyada Yeşil Gelinlik Giymek

Rüyada yeşil gelinlik giymek, görücü usulu evlenmeye ve ileride çok bir evlilik hayatı yaşayacağına işarettir. Rüya sahibinin dürüst ve çalışkan biri olduğunu ve iş kısmetlerinin açık olduğunu gösterir.

Rüyada Yeşil Gelinlik Almak

Rüyada yeşil gelinlik almak, bazı zorluklar yaşadığı ve bu sıkıntılarından kurtulacağına tabir edilir. Eski bir gelinlik alıyorsa, bir kişiye karşı yapacağı öfke sinire yorumlanır.

Rüyada Gelinlikle Dolaşmak

Rüyada gelinlikle dolaşmak, bu rüyayı gören kişi aşk anlamında sağlam adımlar atar. Mutlulukta havalara uçacağı ve isterse bu kişi ile evlilik yapacağına işarettir.

Rüyada Temiz Gelinlik Giymek

Rüyada temiz gelinlik giymek, rüya sahibinin aldığı bir görevde veya yapacağı bir işte istediği sonucu alması, başarılı olacağı manasına gelir. Kişi sevineceği bir haber alacaktır.

Rüyada Mavi Gelinlik Giymek İslami Yorumu

Rüyada mavi gelinlik giymek islami yorumunda, rüya sahibinin bu zamana kadar çalışmasının karşılığını alacağına ve emeklerinin boşa çıkmadığını görecektir.

Rüyada Mavi Gelinlik Giymek Diyanet Yorumu

Rüyada mavi gelinlik giymek diyanet yorumu, kişi Allah’a karşı ettiği duaları kabul olur. Yapmak istediği şeylerin hayata geçireceği ve bu işlerde muvaffak olacağına delalettir.

Alimlerin Açıklamaları ( Rüyada Mavi Gelinlik Giymek)

Câferi Sâdık (r.a) Yorumu; Câferi Sâdık (r.a) derki bu rüya ile kişi tüm sıkıntıların kurtulup ferahlığa erecektir. Bu rüyayı gören kişi hayatında çektiği zorlukların ardından yaşayacağı güzellikler hayat boyu sürecektir.

Diyanet Yorumu; Rüya sahibinin zamanla bir şeyler elde edeceği ve her şeyi çalışmak kazanacağını tabir eder. Kişiye ayrıca bir miras kalacağını rivayet eden bir rüyadır.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; İmamı Nablusi (r.a) derki bu rüya gören kişi için gelecek olan büyük fırsat olarak müjdelenir. Rüyasında mavi gelinliği giyiyorsa hayatının şansını yakalayacaktır.

Etiketler: rüyada mavi gelinlik görmek islami