Rüyada Kuş Sevmek

Rüyada kuş sevmek, görülen en güzel rüyalardan biridir ve bolluğun bereketin habercisi olarak yorum alır, aynı zamanda makam ve mevki anlamına gelir. İş hayatında yükselmeye hayatında herşeyin yolunda gideceğine işaret eder. Hayatınızda şan ve şöhrete ulaşmaya ifade edilir. İsminizin güzel anılmasına ve sorunların kısa zamanda biteceğine aile içinde mutlulukların artacağı yönündedir. Daha önceden hiç görmediğiniz bir kuşu severseniz, bol para ve ticaret hayatında güzel sonuçlar almaya ifade edilir. Renkli kuşlar görmek ise anlamına göre manası söylenir. Bunları tam olarak detaylı aşağıda anlamları ile belirttik. Koyu renkler siyah kuş yada kahverengi kuş görmek, kara haber anlamına gelir. Sevimli bir kuş görmek ve onu sevmek hayırlı müjdeli haberler almak beklenenin olması gibi manalarda tabir edilir.

Rüyada Kuş Sevmek

Rüyada kuş tutup sevmek, nasibini yakalamak demektir. Kişinin meslek anlamında isteği yere gelmesi veya terfi etmesi gibidir. Ayağına gelecek olan kısmeti en güzel şekilde değerlendireceğine yorumlanır. Ferahlığa ve hayırlı olacak olan işlerin yakın zamanda olacağına ifade edilir. İsminin güzel bir şekilde heryerde anılacağı manasındadır. Sevdiği kişi ile bir ömür mutlu yaşayacağı kuş sevmek yuvanın sıcaklığına delalet eder. Bir kuşun ötmesi hiçte iyi şeylere alamet etmez. Ayrıca bu rüya kısmetlerinizin çok olduğuna bunları iyi değerlendirmeniz gerektiği konusunda uyarma amaçlıdır. Sağlıklı uzun bir ömür geçireceğinize ve hane içinde büyük mutluluğa bolluğa ereceğinize işaret eder.

Rüyada Yavru Kuş Sevmek

Rüyada yavru kuşu görmek, küçük mutluluklardan büyük sevinçler yaşamak anlamına gelir. Bekar kişiler için ise büyük kısmetlere ileride kazanılacak mal varlığına delalettir.

Rüyada Beyaz Kuş Sevmek

Rüyada beyaz kuş sevmek, herşeyin yoluna gireceğine ve temiz haberler almaya ifade edilir. Aynı zamanda ferahlık anlamına geldiğinden kişi neye niyet ediyorsa onun yakın zamanda olacağına işarettir.

Rüyada Mavi Kuş Sevmek

Rüyada mavi kuş, renkli bir hayatınızın olacağına ve bazı şeylerin hayatınızda değişeceğine yorumlanır. İstediğiniz gibi bir hayat yaşamaya ifade edilir.

Rüyada Renkli Kuş Sevmek

Rüyada renkli kuş sevdiğini sanmak, görüldüğü gibi renkli bir yaşama işaret eder. Aynı zamanda iş hayatı için büyük girişimlere ve bu durumun çok para kazandıracağına yorumlanır.

Rüyada Sarı Kuş Sevmek

Rüyada sarı kuş sevdiğini görmek, pek hoş olmayan manalara gelir. Hastalık, sorun, stres gibi anlamlara gelir ve kişinin bu aralar canının sıkılacağı şeylerin olacağı yönündedir.

Rüyada Yeşil Kuş Görmek

Rüyada yeşil kuş görmek, ferahlık ve mutluluk olarak rivayet edilir. Aynı zamanda dini anlamda olacak olan güzelliklere ve farklı ilimlere sahip olmaya tabir edilir.

Etiketler: rüyada beyazkuş sevmek, rüyada kuş sevmek, rüyada mavi kuş sevmek, rüyada yavru kuş sevmek