Rüyada Kötü Hastalık Görmek

Rüyada kötü hastalık görmek, rüyayı gören kişinin sağlık durumuna göre değişir ve kötü bir haber almaktır aslında gerçek anlamı. Bu sağlıkla ilgili beklediğiniz bir şeyin kötü çıkması manasında olabilir. Yada hasta olan bir yakınınızda kötü haber gelmesi gibi. Rüyasında kendi hasta olarak gören birisi sağlık sorunlarından kurtulacağını gösterir. Bu rüya her türlü hastalık ve kötü haber olarak tabir edilir. Ama bazen görüldüğü şekle göre yorumu çok farklıda çıkabilir. Kimi hasta gördüğünüz neden hasta gördüğünüz yani önemli olan aslında neden ve niçindir. Buna göre bu rüya yorum alır. Eğer kişi kendini çok kötü bir şekilde hasta görüyorsa bu tam tersi ile yorumlanır. Sıhhat ve güzellik hayatında mutlu olacağı gelişmelerin olacağı yönündedir. Aynı zamanda rüyada kendini hasta gören kişi, kötü insanlarda ve musibetlerden korunacağına işaret eder. Düşmanlarının ise kahrolacağının haberini verir. Bazen ise kişinin iç dünyasında bazı sorunların olduğunu ve bundan dolayı kendini bir türlü feraha çıkaramadığına yorulur. Bazı alimlere göre de bu rüya kişinin daha önceden yaptığı bir hatadan dolayı vicdan azabı çektiğine delalet eder. Bu yüzden hastalık yada daha farklı korkulu rüyalar gördüğüne bunların rahatsız edecek şekilde olduğunu gösterir.

Rüyada Kötü Hastalık Görmek

Rüyada kötü hastalık görmek, yukarıda anlatıldığı gibi kişinin gördüğü şekle yorum çok farklı anlamlara gelir. Rüyada ailesinden birini hasta görmek, eğer gördüğünüz kişi hasta değil ise onun için endişe ettiğiniz bir durum söz konusudur. Bu durumun sizi oldukça etkilediği yönündedir. Annenizi hasta görmek, hayatınızda olacak olan bazı sıkıntılı durumları işaret eder. Ard arda yaşanacak olan kötü olayların olacağına bunlardan en az etkiyi almak için tedbir almanız yönünde mesaj verir.

Rüyada Kötü Hastalık Olmak

Rüyada kötü hastalık olmak, haber alacağınız manasındadır. Bu çok beklediğiniz bir haber olabilir yada iş hayatında istediğiniz mertebeye yada istediğiniz işe sahip olmak anlamında yorum yapılır.

Rüyada Kötü Hastalık Olduğunu Görmek

Rüyada kötü hastalık olduğunu görmek, buda yukarıdaki yorumlarla aynı anlamı içerir. Kötü hastalık salgın hastalık olmak ilede aynı yorumu içerir. Rüya sahibinin yakın zamanda güzel bir haber alacağına alamettir.

Rüyada Kötü Hastalık Haberi Almak

Rüyada kötü hastalık haberi almak, görüldüğü aynı manaya gelir. Bazen ise kötü bir tesadüfle karşılaşacağınıza yada iş hayatında yaşamak istemediğiniz bir durum ile karşı karşıya geleceğine tabir edilir.

Rüyada Kötü Hastalığa Yakalanmak

Rüyada kötü hastalığa yakalanmak, dikkatli olmanız gereken bazı durumların olduğuna işaret eder. Başa çıkamayacağınız bir olay olabilir ve bu zaman zarfında kötü durumlardan uzak durmanızda fayda vardır.

Rüyada Kötü Hastalığa Yakalandığını Görmek

Rüyada kötü hastalığa yakalandığını görmek ne demek, bazen iyi haber almak bazen ise kötü haber almak demektir. Kişinin gördüğü rüyaya göre değişiklik gösterir bazen ise bir hasta haberi almak üzülmek manasındadır.

Rüyada Kötü Hastalığa Yakalandığını Öğrenmek

Rüyada kötü hastalığa yakalandığına öğrenmek, ummadığınız bir konuda bir şey öğrenerek çok üzüleceğinize delalettir. Tesadüfen yada öğrenmek istediğiniz bir şeyin aslında sizi çok üzeceğini bu durumun üzerine gitmemeniz gerektiği yönündedir.

Rüyada Kötü Hastalığa Yakalandığını Duymak

Rüyada kötü hastalığa yakalandığını duymak, istemediği bir şeye maruz kalmak demektir. Hiç istemesede bu duruma mecbur bırakılması ve bundan dolayı sorunlarının uzaması olarak yorum yapılır.

Etiketler: rüyada kötü hastalığa yakalanmak, rüyada kötü hastalık görmek, rüyada kötü hastalık haberi almak, rüyada kötü hastalık olmak