Rüyada Kız Arkadaşının Aldattığını Görmek

Rüyada kız arkadaşının aldattığını görmek, rüya sahibi için aklında bir şeylerin kafasını karıştırdığı manasına gelir. Bu kişi dünya hayatında bazı zorluklardan geçer ve kendini hayat boyu sağlama almaya çalışır. Rüyada kız arkadaşının aldattığını görmek, bazende kötü kişilerle karşılaşarak hayal kırıklığına uğrar. Bazende rüyada kız arkadaşının aldattığını görmek, hayatında olan olumsuzluklardan kendini uzaklaştırmasıdır. Kişinin aynı zamanda bilinç altında yatan kıskançlığa delalettir. Rüyada birisini aldattığını görmek dünya hayatında bir konuda aldatılacağını ve sıkıntı yaşayacağına tabir edilir. Düşünüzde eğer yakın biri tarafından aldatılıyor sanız evinizin içinde veya iş yerinde hayatınızda olan bir kişiden zarar göreceğinize işarettir. Kimi zamanda alacağınız kötü bir haber veya kişilere karşı olacak güvensizliklere çabuk ısınamama kendini geri çekme korumaya alma anlamlarına gelir. Bazı yorumculara göre de ereceği huzura rivayet eder.

Rüyada Kız Arkadaşının Aldattığını Görmek İslami Yorumu

Rüyada kız arkadaşının aldattığını görmek islami yorumu, gören kişinin kafasında olan problemlere bir çözüm bulamaması ve işin içinden çıkamaması anlamına gelir. Bir çözüm yolu aramak için Allah’tan yardım dilemelidir. Kişinin tereddütleri olduğunu gösterir.

Rüyada Kız Arkadaşının Aldattığını Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada kız arkadaşının aldatmasını görmek diyanet yorumu, şöyledir. Hayatında endişeleri anlatır. Rüyayı gören kişi sevdiklerini ve eşini yada hayatında olan kişiyi kaybetmekten korkmasıdır. Allah c.c yardımı ile bu olmayacaktır. Tereddütleri vesvesedir.

Alimlerin Açıklamaları (Rüyada Kız Arkadaşının Aldattığını Görmek)

Câferi Sâdık (r.a) Yorumu; Rüyada kız arkadaşının aldatmasını görmek, yaşamınızda size yol gösteren bir rüyadır. Rüyanın durumuna göre anlamlandırılır, doğruyu yanlışı anlatan bir rüyadır. Kendine ona göre ders alması gerektiğini ve ona göre kendini yönlendirmesi gerektiği manasındadır.

Diyanet Yorumu; Rüyada kız arkadaşının aldatmasını görmek, kişi için olan bazı vesveselere işarettir. Rüya sahibinin hayatında olan insandan şüphe duymasını kaybetme korku olmasıdır.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüyada kız arkadaşının aldatmasını görmek, Allah c.c yardımı ile içindeki sıkıntılardan kurtulup feraha ermesidir. Rüya sahibinin hayatın olacak yeniliklere ve müjdeli haberlerin geleceğine delalettir. Kişi bu rüya ile yarım kalan şeylerin hayatında tamamlanacağına işarettir.

Etiketler: rüyada kız arkadaşının aldatmasını görmek