Rüyada Kelebek Olmak

Rüyada kelebek olmak meşakkati olan bir yola gireceğinize yorumlanır.Görmüş olduğunuz bu rüya zahmete ve uğraşa delalet eder. Rüyada kelebek olmak arasında sevgi saygıya laik olacak işler ile uğraşacağınıza tabir edilir. Rüyada kelebek görmek ise rızkın ve kazancınızı kolay yollardan edineceğiniz anlamına gelir. Rüyada kelebek olmak aynı zaman da hayırlı bir kız çocuğuna yorumlandığı görülmüştür.Bu rüya yorumunu Rüya alimlerimizden olan Ebu Said Gürgani Hz yapmıştır.Rüyada kelebek öldürmek ise yapılan bir iyiliğe karşı vefasız olacağınıza yorumlanır. Görmüş olduğumuz rüyaların gerçek manasına erişebilmek için doğru yorumu okumanızı her zaman tavsiye ederiz. Sitemizde gördüğünüz yorumlar doğru ve emin kaynaklardan yazıldığını belirmek isterim.

Rüyada Kelebek Olmak

Rüyada kelebek olmak kurtuluşa ermeye ve korkularınız karşısında emin adımlar ile yürümeye işarettir. Bir çok alimlerin farklı şekilde yorumladığı bu rüya ölüm, doğuş ve rızk olarak nitelendirilmiştir. rüya yorumlarına göre, rüyada görülen kelebek hayırlı kazançlar ile elde edilen mala işaret eder. Rüyada kelebek olduğunu görmek ise kendi iş hayatın için vereceğin uğraşa delalet eder. İmamı Nablusi h.z bu rüya için herkim ki rüyasında kelebek olduğunu görürse helal rızkı için uğraş veren kişilerdendir diye buyurmuştur.

Rüyada Kelebek Olduğunu Görmek

Rüyada kelebek olduğunu görmek hasretini ve özlemini duyduğunuz bir yere yapacağınız ziyarete işaret eder. Kelebek olmak helal kazancınızın peşinde koşacağınıza tabir edilir.

Rüyada Kelebek Görmek

Rüyada kelebek görmek yaşamış olduğunuz maddi sıkıntıların geride kalacağına işaret eder. Rüya görmüş olduğunuz kelebek üzerinizdeki gafletin ve sıkıntının kalkacağına ve feraha ereceğinizi gösterir.

Rüyada Kelebek Öldürmek

Rüyada kelebek öldürmek yaşanacak olan mal ve mülk kaybına işaret eder. Rüyada kelebek öldürdüğünü görmek iş hayatınızda yapacağınız değişiklerde maddi zarar geçireceğinizi gösterir.

Rüyada Kelebek Yemek

Rüyada kelebek yemek hakkınız olmayan bir mala sahip olacağınıza tabir edilir. Aynı zaman da bu rüya, rüya sahibinin hak yolundan çıkıp mazlumun malına el koyacağı anlamına da gelir.

Rüyada Kelebek Olmak Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a) Yorumu; Her kim rüyasında kelebek olduğunu görürse halkı ve ailesi için helal lokma peşinde koşacağına yorumlanır. Görmüş olduğunuz bu rüya yakın zamanda yapacağınız yolculukta hayırlı iş kapıları açacağınızı gösterir.

Diyanet Yorumu; Rüyada kelebek olduğunu görmek salih bir kız çocuğuna sahip olacağınıza ve yorumlanır. Görülen bu rüya Allahu tealanın size bir müjdesi olarak görülür.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Görmüş olduğunuz bu rüya çevrenizde sevilen, sayılan ve hürmet gören bir kişi olacağınıza ve iş hayatınızda saygınlık kazanacağınıza yorumlanır.

Etiketler: rüyada kelebek olduğunu görmek, rüyada kelebek öldürmek, rüyada kelebek yemek