Rüyada Kelebek Görmek

Rüyada Kelebek Görmek

Rüyada kelebek görmek yaptığı işlerde ve özel hayatında hayır ile yorumlanır. Rüyada kelebek görmek , karşılıksız sevgiyi ve aşkı temsil eder. Saf ve temiz duyguları huzuru genelde duygusal bağlamda aşk ve sadakatin habercisidir. Rüya sahibi için zenginlik şan şöhret olarak da yorumlanır. Bazen de kelebek gören kişi yılan dilli ve arkasında iş çeviren bir arkadaşı olduğuna işarettir. Fakat kelebeğin 3 günlük ömrü olduğu gibi oda rüya sahibine bir zarar veremeyeceği tabir edilir. Rüyada kelebek görmek bazen şans bazende zenginlik güç olarak da aynı zamanda sanatkar biri olduğu manasına gelir. Kelebek görmek hayırdır ve hayırlı ile tabir edilir. Rüyada kelebek olmak yakın bir zamanda yapacağınız yolculuğa işaret eder.

Rüyada Kelebek Konması

Rüyada kelebek konması;Rüyada kelebek konması genelde duygusal bağlamda yorumlanır. Bazen aile içinde olan kıskançlıklara bazen ise rüyayı gören kişinin beklediği ilgiyi alakayı özel hayatında görememesi ve hissedemediği anlamına gelir. Beyaz kelebek ise bunun tam tersidir. Müjdeli bir haberin gelmesi kişinin rüyayı iyi görmesi gibi ve bekar ise evlilik habercisidir. Rüyada kelebek konması mutluluk manasına gelir.

Rüyada Kelebek Yakalamak

Rüyada kelebek yakalamak; Rüyada kelebek yakalamak gören kişi farkında olmadan bir insanın kalbini kırdığı anlamına gelir ve hatasını anlayıp o kişinin moralini düzeltmesine ve kırgınlığının son bulmasına işarettir. Rüya sahibinin yapacağı salih ameller yapacağına dalalettir. Dini bütün yardım sever biri olduğu hakkında tabir edilir.

Rüyada Siyah Kelebek Görmek

Rüyada siyah kelebek görmek;Rüyada siyah kelebek görmek , kişinin asaletini gösterir. Yeni bir iş kurmayı ve zenginliği işaret eder. Kişinin sanatkar biri olduğu da belli eder , rüya sahibinin sanat anlamında bir iş yapacağına delalettir. Rüyada siyah kelebek gören kimsenin şansının açık olduğu ve rakiplerine karşı üstünlük sağlayacağı hakkında yorum yapılır.

Rüyada Kelebek Öldürmek

Rüyada kelebek öldürmek;Rüyada kelebek öldürdüğünü gören kimsenin bir arkadaşının tatlı tatlı konuşup ona düşmanlık beslediğini gösterir. Fakat rüya sahibinin bunun farkına varacağı ve onu kendi tuzağına düşüreceği şeklinde yorum yapılır. Rüyada kelebek görmek bazende kişinin hayatında yeni bir sayfa açıp , güzel şeyler olacağını ve gönlü zengin arkadaşlar edineceği hakkında tabir edilir.

Etiketler: rüyada kelebek öldürmek, rüyada kelebek yakalamak