Rüyada Kapı Görmek

Rüyada Kapı Görmek

Rüyada kapı görmek, bir çok farklı şekilde yorumlanır. Yeni bir evin kapısından giren kimse bekar ise hayırlı bir kısmet ile evleneceğini şayet evli ise yeni bir işe gireceğine işaret eder. Kapının değişik şekillerde yorumu ifade edilir, demir bir kapı ise güvenliği veya güven duyulan bir kimseden hayırlı haberler alınacağını gösterir. Yeni bir hayat olarak ta ifade edilir,kişinin içinde bulunduğu sıkıntı ve üzüntülerden bir an önce kurtulacağı söylenir. Rüyada kapı görmek aynı zamanda iş hayatında bulunduğu yerden iyi bir mevkiye geleceğini tüm idarenin kendine geçeceği ve problemleri kendisinin çözeceğini gösterir. Birden fazla kapı görmek olumsuzlukların son bulacağına rüya sahibinin kısmetinin ve rızkının açıklığına delalet eder.

Rüyada Kapı Açmak

Rüyada kapı açmak, kişinin sağlık sorunlarının düzeleceğine şifa bulup feraha ereceğini gösterir. Kendi içinde yaşadığı olumsuzluklardan ve sıkıntılı durumdan çıkmasına işaret eder. Rüyada kapı açtığını görmek aşk hayatında nasibinin açık olduğuna da işaret eder. İş ortamında sevilen biri olduğu mertebe atlayacağına kişinin hayatında farklı şeyler olacağına rivayet edilir. Kapı açmak aynı zamanda büyük bir şans yakalamak, yükseleceğine ve iyi bir geleceğe sahip olmak manasına da gelir.

Rüyada Kapı Silmek

Rüyada kapı silmek, rüya sahibi üzerindeki sıkıntıların hepsini siler ,aile hayatında ve özel hayatındaki olumsuz etkileri silip atar.Aynı zamanda rızkının artacağına maddi sıkıntılarından kurtulup feraha ereceğini gösterir. Rüyada kapı sildiğini görmek önüne çıkan engelleri aşacağına evinde huzur ve muhabbettin artacağı şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Kapı Kilitlemek

Rüyada kapı kilitlemek, aydınlık ve hayırlı bir yola işarettir.Kişinin kötü ve olumsuzluk düşüncelerden kurtulup,mutlu bir hayat yaşayacağına delalet eder.Ayrıca iş hayatındaki konumunu korumasına ve maneviyatının yüksek olduğunu gösterir.Hayatınızda olan maddi sıkıntılardan kurtulup mal ve mülk sahibi olacağınız şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kapı Çalmak

Rüyada kapı çalmak, gören kişinin aile hayatında olan huzursuzlukları veya özel hayatında yaşadığı bir takım olumsuzlukları delalet eder.Bazende rüyanın durumuna göre iyi yönde yorumlanır,açık renkli bir kapı ise şans yakalamasını ve mutluluk huzur bulmasına işarettir.Başka bir yoruma göre de maddi sıkıntılarından kurtulup mal ve mülk sahibi olması şeklinde rivayet eder.

Etiketler: Rüyada kapı silmek