Rüyada Hamile Yılan Görmek

Rüyada hamile yılan görmek, size dost olarak görünen pusuya yatmış bir düşmanınız olduğu yönünde yorumlanır. Gören kişinin fesatlık eden açığınızı kollayan birinin olduğu anlamındadır. Rüya sahibinin bu rüyadan sonra dikkat etmesi gereken bir takım durumların olduğu göz ardı etmemesi konusunda uyarma amaçlıdır. Aynı zamanda rüya sahibine gelecek olan güzel bir haberin olduğuna fakat kişinin iş hayatında ortaklarından dolayı gireceği sıkıntılara işaret eder. Rüyada hamile yılan görmek islami, yorumunda kişinin kafasında bir ikilemde kaldığı ve çözüm aradığına yorum yapılır.

Rüyada Hamile Yılan Görmek

Rüyada hamile yılan görmek, önceden yaptığınız bir hatadan dolayı size düşmanlık duyan birinin olduğunu gösterir. Rüya sahibine kin ve nefret duyan birilerinin olduğuna delalettir. Bazen hane içinde bir düşmana bazende akrabalar arasında olan bir sinsi insana işaret eder. Görülen bu rüya her manada olumsuz olarak yorum yapılır. Rüyada hamile yılan görmek diyanet, kişinin bu aralar yakın çevresine yada düşmanlarına kem göz eden kişilere dikkat etmesi gerektiğine alamettir.

Rüyada Yılanın Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada yılanın hamile olduğunu görmek, bu rüyada kişinin başına gelecek olan felaketlere delalet eder. Bu durumdan dolayı sadaka vermesi gerektiği konusunda uyarma amaçlı bir rüyadır.

Rüyada Yılanı Hamile Görmek

Rüyada yılanı hamile görmek, ailevi sorunlara daha çok eşler arasında olan sıkıntılara işarettir. Bir arkadaş yada akrabadan dolayı bazı tartışmaların olduğu yönünde yorumlanır.

Rüyada Hamileyken Yılan Görmek

Rüyada hamileyken yılan görmek, kişinin eğer doğumu yakınsa bazı kuruntuların yada korkularının olduğu anlamına gelir. Bazende bu rüya bir takım sağlık sorunlarına delalettir.

Rüyada Yılanın Doğum Yaptığını Görmek

Rüyada yılanın doğum yaptığını görmek, rüya sahibine fitne fesat eden kişinim yakınına da zehirini bulaştırması demektir. Kişinin ailesinden olan birini ona karşı doldurması anlamında yorum yapılır.

Rüyada Yılanın Yavrulaması

Rüyada yılanın yavrulaması, rüyayı gören kişiye düşmanın yaklaşmasına delalettir. Rüyada yılanın yavruladığını görmek, ortaklı bir işte maddi anlamda zarara uğramak ve iş hayatında çöküşe geçmeye delalet eder.

Rüyada Yılanın Doğurduğunu Görmek

Rüyada yılanın doğurduğunu görmek, sürekli dedikodu eden biri olduğuna yorumlanır. Rüya sahibini girdiği ortamlarda küçük düşerecek biri olduğunu gösterir ve bu kişi yakınlarından biri olduğuna alamettir.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a) Yorumu; Kişinin başına sürekli olumsuz şeylerin geldiğine ve bundan dolayı sorunlarının bitmediği anlamına gelir. Biraz daha hayata olumlu bakması ifade edilir.

Diyanet Yorumu; Rüya sahibinin etrafında sevilen popüler biri olduğundan dolayı kıskanıldığı ve fesat edenin çok olduğuna yorumlanır. Ortaklı bir işten zararla çıkacağı manasında tabir edilir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Bazen bu rüya görünüşüne göre tabir edilir. Düşman ve kişinin düşmanın yaklaşmasıdır, genel anlamı fakat bazende çelişkilere, kuruntulara ve huzursuzluklara işarettir.

Etiketler: rüyada hamile yılan görmek, rüyada hamile yılan görmek diyanet, rüyada hamile yılan görmek islami, rüyada yılanı hamile görmek