Rüyada Halı Silmek

Rüyada Halı Silmek

Rüyada halı silmek, rüya sahibinin çevresinde veya akrabalarında arası bozuk kimselerle yüz yüze gelmesi ve daha da arasının bozulacağına delalettir. Kişinin gönül kırgınlığı olduğu ve bu yüzden bozuk olduğu kimselerinde üste çıkması daha da ortamı gergin bir hale getireceği manasındadır. Bu yüzden ara açılacak ve bir daha kapanmayacak yaralar oluşacaktır. Rüyada halı silmek, sütten ağız yanması misali bir daha hayatına girecek insanları sınıflandırarak seçecek ve önce karşısındaki insana mesafeli davranacaktır. Halı silmek, kişinin bir arkadaşından manevi destek göreceğine ve hayatında yeni bir yol çizeceğine işaret eder. Kişi gördüğü bu rüya ile kendine ders bir çıkaracaktır. Bazende rüyada halı silmek kişinin yaşayacağı farklı hayat tecrübelerini yorumlanır.

Rüyada Kirli Halı Sildiğini Görmek

Rüyada kirli halı sildiği görmek, bu rüyayı gören kişi daha önce üzerine kalmış olay veya üstüne atılan bir iftiradan kendini aklaması anlamına gelir. Kişi üzerine oynanan bu oyunu yapan kişini lehine çevirecektir. Rüya sahibi tekrardan itibarı ve saygınlığını geri kazanacak ve çoluk çocuğuna iyi şeyler öğretecek biridir. Bu kişi her zaman gururu için yaşayan ve her konuda sevginin ön planda olduğunu çevresindeki ve yanındaki insanlara anlatan kişidir.

Rüyada Halı Silkmek

Rüyada halı silmek, kişinin yaşadığı iç dünyasındaki sorunlardan kendince kurtulmasına işaret eder. Bu rüya çoğu zaman maddi anlamda sıkıntılarından kurtulması ve parasal yönden rahatlığa ermesi demektir. Kişi zarar verenlerden kimseye ihtiyacı olmadan kurtulması manasına gelir. Rüyada camdan halı silkmek aile hayatında olan problemlerin son bulacağına delalet eder. Eğer rüyayı gören erkek ise, istediği ve düşlediği gibi biri ile evlenecektir. Bayan ise, varlıklı biri ile evlenerek ilerde geçim sıkıntısı ile karşılaşmayacaktır.

Rüyada Halı Silkelediğini Görmek

Rüyada halı silkelediğini görmek, rüyayı gören kişinin aşk hayatı ile ilgilidir. Kişinin ettiği duaların Allah katında kabul olacağına ve istediği şeylerin bir bir gerçekleşeceğine delalet eder. Aynı zamanda kişi aile hayatında sıkıntılarından kurtularak feraha erecektir. Bu kişinin çektiği sıkıntılarından sonra gelecek güzel günlerin habercisi olan bir rüyadır.

Rüyada Halı Temizlediği Görmek

Rüyada halı temizlediği görmek, kişinin özü sözü bir ve güvenilir bir kişilik olduğuna işarettir. Bu kişiye herkes gözü kapalı her şeyini emanet edebilir, o kadar güvenilir ve dürüst bir insandır. Aynı zamanda bu kişi mal mülk ve para konusunda şanslı biridir, yanındaki insanlara daima cömerttir. Paraya çok önem veren biri değildir, daha çok insanlığa önem verir.

Rüyada Halı Silmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada halı silmenin psikolojik yorumu, şöyle açıklayabiliriz ki gördüğünüz rüya sizinle alakalıdır. Bilinç altınızda yatan ve sizin kafanızı kurcalayan şeyleri gösterir. Bazende arkanızdan kuyu kazanların habercisidir, buna dikkat etmenizi gerektiren uyarı amaçlı bir rüyadır. Bazende yapılan şeylerden pişmanlık duymaya bir daha yapmamaya ve temiz bir sayfa açmaya yorumlanır.

Etiketler: