Rüyada Halı Almak

Rüyada Halı Almak

Rüyada halı almak kişinin dünya hayatında yapılacak olan işlere yorumlandığı söylenir. Rüyasında halı aldığını gören kişi çalıştığı ortamda ve çevresinde saygınlık kazanır sözü dinlenen ve makam sahibi bir insan olacaktır. Halı almak bazen de kişiye kalacak bir mirasa veya şans oyunlarında kazanacağı bir para ile zengin olacağına yorumlanır. Bazen de gelecek olan hayırlı bir kısmete ve iş kapılarının sonuna kadar açılacağına işaret eder. Halı almak bazende rengine göre yeşil zümrüt yeşili bir halı ise dine yönelmeye yanlış yollardan ayrılma manasındadır. Bazende kişinin kendi çıkarları için yaptığı bir işe yorumlanır. Halı almak eskiden üstü kapanmış bir gönül bağının yeniden açılmasına ve evlilik yolunda yürümeye delalet eder. Kişinin ani bir şekilde dünya evine girmesine rivayet eder, ama genelde rüyada halı almak zenginlik, mal, mülk para ile tabir edilir.

Rüyada Yere Serili Halı Görmek

Rüyada yere serili halı görmek, bu rüya devlet dairesinde kişinin bir meslek sahibi olacağına yada buradan olan kişiler ile bir alaka kurma manasına gelir. Kişi için bereketin artması ve kazandığı paranın daha da artması gibi anlamda da söylenir. Bazende rüyayı görenin uzun zamandır çektiği sıkıntıları son bulması ve görmediği günü yaşamadığı yaşaması gibi de yorum yapılır. Kişi ferahlığa ermesi ve bolluk içinde yaşaması gelecek kaygısının olmayacağı günlerin geleceğinin habercisidir.

Rüyada Halı Görmek

Rüyada halı Görmek, kişi ailesine zengin birinin katılacağını ve rızkının artacağına işaret eden bir rüyadır. Rüyada görülen halı rengi ile modeli ile ne kadar güzelse rüya o kadar güzel ve hayırlıdır. Küçük dar bir halı ise sıkıntılardan sonra gelecek büyük mutluluklara işaret eder. Rüyada halı görmek bazende kişinin maddi sıkıntılarından kurtulup uzun ve sağlıklı bir hayata delalet eder. Kişinin gördüğü halı nasıl ise rüyası da o şekilde yorumlanır, rüyanın nasıl görüldüğü ile alakalıdır ama genelde hayır ile yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada Halının Üzerinde Oturduğunu Görmek

Rüyada halının üzerinde oturduğunu görmek, rüya sahibi beklemediği kişiden bir iyilik görür ve bu sayede bir mevki sahibi olur. Rüyada halı üzerinde başka birini görüyor iseniz o kişinin yapacağı yanlışın doğru yoldan sapacağının anlamındadır ve bunun size malum olmasıdır.

Rüyada Halının Dürülmesini Görmek

Rüyada halının dürülmesini görmek, kişinin geçim darlığında olduğunu gösteren bir rüyadır. Bu rüya bazende rızkın bitmesine ve dünya hayatının son bulmasına işaret eden bir rüyadır. Hasta bir akrabanızın veya tanıdığınızın ecelinin geleceğine delalet eder.

Rüyada Halı Üstünde Yürümek

Rüyada halı üzerinde yürümek, rüya sahibinin başarıya ulaşması için kat edeceği daha çok yolun olduğu ve bunun için daha zamanın olduğu anlatır. Bazende çok olmasının istediği hayırlı bir iş olacağına ve mutluluk gözyaşlarına tabir edilir.

Rüyada Kadife Halı Görmek

Rüyada kadife halı görmek, gören kişi için hem iyi hemde kötü anlamı vardır. Kadife halı üzerinden düşen yada kenarında oturan dünya hayatında mutsuz ve olumsuzluğa düşer. Kadife halı üzerinde oturan ise dünya hayatında bolluk, bereket,zenginlik, saygın ve güzel olan ne varsa onunla birlikte olacağı ve ferahlık içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Halıda Namaz Kıldığını Görmek

Rüyada halıda namaz kıldığını görmek, salih bir kul olduğuna Allah yolunda ilerlemeye ve kendini daha çok dine vermeye işaret eder. Aynı zamanda gene bolluk, bereket, şan ve şöhrete yorum yapıldığı söylenir.

Rüyada Halı Serdiğini Görmek

Rüyada halı serdiğini görmek, farklı anlamlardan tabir edildiği söylenir. Mesela evinde halı serildiği gören kişinin ömrü uzun olur ve hayatında olan sıkıntılardan yavaş yavaş kurtulur. Halı sermek bazende malın çokluğuna zenginliğe ve birden fazla evlat sahibi olmaya yorumlanır. Bazende rüya sahibinin uzun bir seyahat yapacağına delalet eder.

Rüyada Halı Dokumak

Rüyada halı dokumak, kişi hayatı için önemli bir işe girecektir. İş anlamında yapacağınız gelişmelere ve çabalarınızın sonunda elde edeceğiniz başarıya istediğine ulaşmaya tabir edilir.

Rüyada Halı Süpürdüğünü Görmek

Rüyada halı süpürdüğünü görmek, kişinin arkadaşıyla veya kan bağından olan bir kişi ile ola bütün sorunlarını ortaya çıkarması ve bunu bir sonuca bağlaması içinin rahatlaması manasında söylenir. Evinde halı süpürülüyor sa ailevi sorunları var ise son bulur veya miras yada paylaşılamayan bir şey de ortak sonuca ve karara bağlanır.

Rüyada Kirli Halı Süpürmek

Rüyada kirli halı süpürmek, rüya sahibinin elinden giden bir takım mal veya parasını geri almasıdır. Rüya sahibinin helal kazancı kendine geri dönmüştür ve alan kişiden intikam alacağını anlatan bir rüyadır.

Rüyada Temiz Halı Süpürmek

Rüyada temiz halı süpürmek, kişinin daha önceden yaptığı ve pişmanlık duyduğu bir şeyde kendini azad etmesi ve yeni bir sayfa açacağına işarettir. Rüya sahibinin aynı zamanda kalbi temiz bir insan olduğunu gösterir.

Rüyada Desenli Halı Görmek

Rüyada desenli halı görmek, rüya sahibinin iş anlamında yapacağı kaliteli işlere fakat kendi iç dünyasında çözümleyemediği sorunlarının olmasına yorulur. Bu yüzden de düşünde gördüğü desenli halı kafasının karışık olduğunu ve bunun içinden bir türlü çıkamadığı derin düşüncelerinin olduğunu anlatan bir rüyadır.

Rüyada Ebruli Halı Görmek

Rüyada ebruli halı görmek, kişinin içi dışı bir biri olduğu ve açık sözlü düşündüğü o anda konuşan bir insana delalettir. Bu yüzden de etrafındakileri çoğu zaman kırdığını manasındadır. Bu yüzden biraz daha dikkatli konuşmalıdır, aslında özü güzel ve kalbi temiz bir insandır.

Etiketler: