Rüyada Gözlük Görmek

Rüyada Gözlük Görmek

Rüyada gözlük görmek;Rüyada gözlük gören kimse kendine özgü bir yaşantısına , özgür bir hayatının kendi ayakları üzerinde durduğuna işaret eder.Temiz kalpli ve iyi yürekli biri olduğu çevresinde olan zararlı arkadaşlıkları görmez ve düşmanları ile dost olur.Bu yüzdende kalp kırıklığı yaşar.Rüyada gözlük görmek başka bir anlamda da tabir edilir , bazen kişinin kendisine ve başka insanlara saygısı olduğu iş yerinde sorumluluk sahibi olduğu ve bu sorumlulukları tam olarak yerine getirildiği şeklinde de söylenir.Bazen iş hayatının stresinden yorulmuş fakat bir takım sıkıntılardan dolayı bu işten ayrılamadığı görülür.Fakat kısa zamanda yanına bir ortak yada yardımcı geleceği şeklinde tabir edilir.Rüya sahibinin bir takım işlerden yorulduğu ve desteğe ihtiyacı olduğu anlamına da gelir.Rüyada gözlük görmek anlatıldığı gibi iki farklı anlamda yorumlanır.

Rüyada Gözlük Almak

Rüyada gözlük almak;Rüyada gözlük aldığı gören kişi bir maddi ve manevi anlamda yardıma ihtiyacı olduğu anlamına gelir.Rüya sahibinin bir haber beklediğine işarettir.Eğer Rüyada gözlük veriyor ise bir başarı elde ettiğine kimi görüyorsa bayan veya erkek onun sayesinde bir yerlere geleceğine delalettir.

Rüyada Gözlük Kırılması

Rüyada gözlük kırılması;Rüyada gözlük kırılması rüya sahibinin yapacağı zor bir iş anlamına gelir ,bu zorluğu kolay atlatamayacağı parasal yönden sıkıntıya gireceği ve önlem alması gerektiği anlamına gelir. Yeni bir iş veya bir ortaklığın bozulacağının habercisidir. Rüyada gözlük kırılması genelde iş anlamında yorumlanır.

Rüyada Güneş Gözlüğü Görmek

Rüyada güneş gözlüğü görmek;Rüyada güneş gözlüğü gören arasında kırgınlık olan biri ile barışacağını , zarar gördüğü insanlardan uzaklaşacağı anlamına gelir. Aynı zamanda iş ortamında mevkisinin düzeleceğini , yeni işler kuracağı manasındadır.

Rüyada Gözlük Takmak

Rüyada gözlük takmak;Rüyada gözlük takmak gören kişinin hayata farkı bir yerden baktığı anlamına gelir.Rüya sahibi normal hayatta gözlük takmayan biri ise kendini bazı gerçeklerden uzak tuttuğu manasına gelir.Kendi doğrularından şaşmayan ve hırslı azimli bir insan olduğunu gösterir.Siyah çerçeveli ise gözlük kişinin kendinden emin ve asil olduğunu gösterir.Rüyada gözlük takmak genelde kişinin görüş açısı ve fikirleriyle alakalı olduğuna delalettir.

Etiketler: rüyada gözlük almak