Rüyada Göbek Bağı Kesmek

Rüyada göbek bağı kesmek, çevrenizde size samimi görünen aslında sizden hoşlanmayan biri olduğunu gösterir. Bu rüya kişinin kendisine yakın olan kişileri test etmesi gerektiğini anlatır. Çünkü kişinin çevresinde çıkar için arkadaşlık eden kişiler olduğunu yansıtır. Rüyada göbek bağı kesmek, yani kısaca hayatınızda samimiyetsiz insanların var olduğunu gösterir. Bir ortaklık projesine yada bir iş açma isteği çalışmasına girecektir. Rızkı artacak ve bol kazançlı işler yapacaktır, ailesi ve kendisi refah içerisinde yaşayacaktır. Kişinin hayatında yaşayacağı olumlu gelişmelere delalet eder. Hayatındaki yanlış arkadaşlıklardan kurtulduktan sonra yaşamı düzene girecek ve raylar oturacaktır. Rüyada göbek bağı kesmek, kişinin olmak istemediği bir durumda kendisini bulması anlamına da gelir. Kişinin iş hayatında başarılı olacağına ve bu başarıdan dolayı kibir sahibi olmaması gerektiği konusunda uyarır. Rüyada göbek bağı kesmek, eğer normal bir göbek bağı ise mutluluk, şans, bereket, bol para anlamını içerir. Eğer haddinden fazla büyükse bunun tam tersidir, sıkıntılı ve can sıkıcı durumların olacağının göstergesidir. Kişinin gördüğü rüyaya göre yorumu değişir.

Rüyada Göbek Bağı Kestiğini Görmek

Rüyada göbek bağı kestiğini görmek, kişinin hayatında yapacağı yeni başlangıçlara ve kendi için olacak olan olumlu gelişmelere işarettir. Kişinin bu rüyası ayrıca bolluk ve bereket demektir.

Rüyada Göbek Kordonu Kestiğini Görmek

Rüyada göbek kordonu kestiğini görmek, bu rüyada göbek bağı kesmek yada kestiğini görmek ile aynı anlamları içerir. Rüya sahibi beklediği sevinçli bir haber alacaktır.

Rüyada Göbek Bağı Kesmek İslami Yorumu

Rüyada göbek bağı kesmek İslami yorumunda, kişinin yaşamında olacak bazı değişikliklerin kişiyi olumlu etkileyeceğini gösterir. Gelecek olan bazı fırsatlara delalet eder.

Rüyada Göbek Bağı Kesmek Diyanet Yorumu

Rüyada göbek bağı kesmek diyanet yorumu, bu rüyayı gören yakın arkadaşlarına dikkat etmesi gerekir. Kişiye samimi davranan hanesinde olan ve kişinin özel yaşantısına sıkıntı verecek birilerinin olduğunu gösterir.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a) Yorumu; Bu rüya gören kişi açısından hayırlıdır. Şöyle ki yapılan hatalardan dönülmesi gerektiğini ve çevresindeki olumsuzluklardan kendisi soyutlaması gerektiğini anlatır.

Diyanet Yorumu; Gören kişinin bu rüyası kişiye aile arasında sıkıntı oluşturan birilerinin olduğunu gösterir. Dost görünüp ara bozan ortalık karıştıran birilerinin olduğuna tabir edilir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüya sahibinin eğer kendi kesiyorsa, birileriyle bağının koparacağı anlamına gelir. Yada kesilmiş bir göbek bağı görüyorsa nikah, hayırlı işler manasına gelir.

Etiketler: rüyada göbek bağı kesmek ne demek, rüyada göbek bağı kestiğini görmek, rüyada göbek kordonu kesmek