Rüyada Gelinlik Almak

Rüyada gelinlik almak, kişinin daha önce yaptığı hatalarından pişman olması anlamına gelir. Sağlık sorunlarından kurtulmaya ve bunalım keder gibi dertlerinden kurtulmaya işarettir. Rüyada gelinlik almak, kötü huylu olan birinin hayatında neden olan bir şey ile iyimser yönde değişmesi manasına gelir. Bu rüyayı gören kişin kendince olan bazı sorunların kurtulması anlamını da taşır. Rüyada gelinlik almak, kişiye gelecek olan hediyeye de yorumlanır. Rüya sahibinin beklemediği bir anda onu sevindirecek küçük mutluluğa da delalet eder. Rüyada gelinlik almak kişinin manevi kendi içinde yaşadığı sorunlarında çözümleneceğinin habercisidir.

Rüyada Gelinlik Almak Ne Demek?

Rüyada gelinlik almak ne demek: Bazende bir iş teklifi anlamındadır. Bekar biri bu rüyayı görüyorsa, bir evlilik teklifi yada aşk anlamında yeni başlangıçlara tabir edilir. Karşısına çıkacak olan hayırlı insana da yorulur. Gelinlik almak rüya sahibi kadın ise, yakın zamanda evleneceğini de alamet eder. Bazende evliliğe cesaret edemeyen bir insanı anlatır. Kişi bu rüyası aynı zamanda iş hayatında yükseleceğini ifade eder. Kişinin önceden yaptığı hataları yapmayacağına ve kendi yeni bir sayfa açıp hayatına yeni baştan yön vereceği manasındadır. Cesaret ve bir güç elde edeceğini de rivayet eder.

Rüyada Gelinlik Satın Aldığını Görmek

Rüyada gelinlik satın aldığını görmek, kişinin kendisinin çabası ile bir şeyler elde etmesi anlamına gelir. Rüya sahibinin emeğinin karşılığını alacağına işarettir.

Rüyada Gelinlik Satın Almak Ama Giyememek

Rüyada gelinlik satın almak ama giyememek, hayatında bir şeylerin yarım kalacağına dair alamet eder. Bazende her şeyi bir yerde bırakmak sonucu ne olursa olsun kendi bildiğine gitmek manasında yorum yapılır.

Rüyada Gelinlik Denemek

Rüyada gelinlik denemek, kişinin hayatında kendi için yararına olacak bir şey deneme yanılma yapması ve hayatına girecek olan kişiyi kendince bir sınavdan geçirmesidir. Denenmiş bir gelinlik giyiyorsa, sadece hayatta kendine payına düşüne razı olmasıdır.

Rüyada Gelinlik Satmak

Rüyada gelinlik sattığını gören kişi, hayatında kendisine zarar veren kişileri hayatından çıkarması manasına gelir. Kişi çıkar arkadaşlıklarından kendisini soyutlaması manasındadır.

Rüyada Gelinlik Almak İslami Yorumu

Rüyada gelinlik almak islami yorumunda, Allah emridir evlenmek kişinin evlenme hayırlı bir zaman olduğunun habercisidir. Kişiye bu konuda malum edilir.

Rüyada Gelinlik Almak Diyanet Yorumu

Rüyada gelinlik almak diyanet yorumu şöyledir. Bu rüyayı gören kişi eğer beyaz bir gelinlik görüyorsa, Allah yoluna kendini adamış bir insandır ve bu yolda yanındakileri de faydası olan kişidir. Ama koyu renkte gelinlik bu konuda ikilemde olan bir insanı anlatır.

Alimlerin Açıklamaları ( Rüyada Gelinlik Almak)

Câferi Sâdık (r.a) Yorumu; Bu rüya için Câferi Sâdık (r.a) derki, hayatta telafi olmayan bir hataya düşmemeli bunun için dikkate etmesi konusunda uyarır. Kişi aldığı gelinlik ile alakalı iyi yada kötü yorumlanır.

Diyanet Yorumu; Bu kişi bu düşü ile hayatındaki kötülüklerden kurtulur ve kendini Allah yoluna adar ve dini bütün bir insan olur. Kişinin iyi niyeti ve iç güzelliğini anlatan bir rüyadır.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Görülen bu rüya kişinin hayatında olacak bir dönüm noktasıdır. Hayatının her alanında şanslı olacağı bir döneme girecek ve her işte muvaffak olacağı bir zamandır.

Etiketler: rüyada gelinlik almak diyanet