Rüyada Gelincik Görmek

Rüyada Gelincik Görmek

Rüyada gelincik görmek ; Rüyada gelincik gören kişi , karşısına yakın zamanda çıkacak birine işarettir . Bu insanın rüya sahibini neşelendireceğini , heyecanlandıracağını , sıkıntılar yüzünden olan bunalımlarından kurtaracağına ve huzur bulacağı manasındadır. Sevinçli günlerin geleceğine , hayırlı işlerin yolda olduğunun habercisidir. Maddi anlamdan sıkıntılarında kurtulacağına , kötü günlerin son bulacağı ve çok mutlu olacağı günler yakın zamandadır. Rüyada gelincik görmek hayırlı işlere yani duygusal bağlamda olacak gelişmelere ve bunların hayır ile sonuçlanacağı anlamında tabir edilir. Rüya sahibi dünya evine girecek ve çok mutlu uzun bir evliliği olacağına dair rivayet eder.

Rüyada Gelincik Hayvanı Görmek

Rüyada gelincik hayvan görmek; Rüyada gelincik hayvanı gören kimse , sert ve fesat bir insandır. Bu kişi dışarıdan çok yumuşak ve iyi kalpli gözükür , bu yüzden yanında bir çok arkadaşı vardır. Rüya sahibi rüyasında evinin içinde gelincik hayvanı görüyorsa bu tarz anlatıldığı gibi kötü kişilikte bir dost sahibi olacaktır. Genelde rüya rüyada gelincik hayvanı hoş yorum yapılmaz , kötü ve taş kalpli bir insana işarettir. Rüyasında gelincik ile yolda karşılaşıyorsa , hayatında karşılaşacağı kötü bir insan olacağına ve bunun için dikkatli olması gerektiği hakkında tabir edilir.

Rüyada Gelincik Öldürmek

Rüyada gelincik öldürmek; Rüyada gelincik öldürdüğünü gören birisi tüm sıkıntılarını geride bırakır ve ona yaklaşan kötü insanlardan uzak olur ve onların planlarını tam tersine çevirir. Gelincik görmek genelde hayır olarak yorumlanmaz , gören kişiye karşı gelecek sorunları ve kötü olacak olayları yansıtır. Rüyada gelincik öldürmek ise bu kötülüklerden kurtulup , kendine zararı olan insanlardan daima uzak durduğu anlamında tabir edilir.

Rüya Gelincik Çiçekleri Görmek

Rüya gelincik çiçekleri görmek; Rüyada gelincik çiçeği gören kişi yakın zamanda gelecek bir aşka işarettir. Yeni heyecanlara ve duygusal bağlamda olacak gelişmelere yorulur. Rüyayı gören kişi bekar ise evleneceğine , evli ise huzurunun artacağına delalettir. Rüyada gelincik çiçekleri görmek ve bundan başına taç yapıyorsa , karşısındaki insanın onu başına taç yapacağı anlamına gelir. Eğer rüya sahibi gelincik çiçeklerini topluyorsa , zarar göreceğini düşündüğü birinden tam tersi iyilik manasında karşı karşıya gelir. Rüyada gelincik çiçeği genelde iyiye yorulur.

Etiketler: Rüyada gelincik görmek, rüyada gelincik hayvanı görmek