Rüyada Ev Kiralamak

Rüyada ev kiralamak ihya, bu rüya çok güzel anlamlara çıkar ve gören kişin oldukça hayırlıdır. Zengin olmak çok çalışmasının karşılığını alması gibi yorumları vardır. Kısa zaman içinde bulunduğu mevkinin üst sınırlarına çıkması manasına gelir. Aynı zamanda korkularına yenik düşmesi ve fakat bunları zamanla aşacağına işaret eder. Ferah bir yaşantıya ve eline geçecek olan yüksek miktar da paraya mala yorumlanır. İş hayatında ise, terfi edeceğine hatta sorumluluklarının artacağına ve insanlardan sorumlu olacağı müdür yada daha üst bir konumda olacağı yönündedir. Bulunduğu ortam şöhret sahibi olacağı anlamına gelir. Bazen ise bu rüya görüldüğü şekle göre farklı yorumlarda tabir edilir. Bunlardan bir kaçını sıralayacak olursak. Rüyada küçük ev kiraladığını görmek, kişinin bazı hayallerini gerçekleştiremediğine delalettir. Ya da sıcak bir yuva aradığı yönünde ifade edilir. Rüyada ev kiralamaktan vazgeçmek, bu rüya iş hayatına yorulur ve yüklü bir iş almaya bununla birlikte kazancının katlaması demektir. Rüyada yabancı ev görmek, tanımadığı bir mekanda bulunuyorsa orada gördüğü kişinin hastalanacağına alamettir. Ayrıca uzun bir yola çıkmak ve orada kalmak demektir. Bir diğer yorumu ise, yeni dostluklar arkadaş edinmektir. Yabancı bir eve girip oradan çıkamıyorsa, ölüm tehlikesi kadar büyük bir şey atlatır.

Rüyada Ev Kiralamak

Rüyada büyük ev kiraladığını görmek, sosyal hayatı genişletmek ve çevre edinmek manasına gelir. Bir çok anlamı olan ev kiralamak nasıl görüldü ise yorumuda o şekilde değişiklik gösterir. Rüyada kiralık evin kapısını görmek, rüya sahibinin başında dert olduğu zaman sığınacağı bir liman olduğunu belirtir. Eğer kiraladığınız evin kapısı kırılıyorsa, bu sizin için kaza bela anlamına gelir. Bazen ise ibadetten uzaklaşmak ve sürekli huzursuz olması demektir.

Rüyada Ev Kiralamak İstemek

Rüyada ev kiralamak istemek, rüya sahibinin çevresinde kıskanılan biri olduğuna ve sürekli dedikodu duyduğu yönündedir. Bu rüya bunların önünün kesileceğine ve kafasının rahat edeceğine işarettir.

Rüyada Yeni Ev Kiralamak

Rüyada yeni ev kiralamak istemek, görüldüğü gibi yeni bir ortam da bulunmak istemektir. Hayatında monotonluktan sıkılıp yeni bir hayat sayfa açmak istemek ve mutlu huzurlu olunacağına delalettir.

Rüyada Eski Ev Kiraladığını Görmek

Rüyada eski ev kiraladığını görmek, rüya sahibinin kurduğu düşlerin olduğuna ve tam bunlar olacakken yarı yoldan dönmeye yorumlanır. Mutsuz olacağı olaylar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Eşyalı Ev Kiraladığını Görmek

Rüyada eşyalı ev kiraladığını görmek, kişinin rahat hareket ettiğine ve herşeyi kolay yönde halletmeye ifade edilir. Umut ettiği şeylerin pek yakında sürprizli bir şekilde ona geleceğine alamettir.

Rüyada Başkasına Ev Kiralamak

Rüyada başkasına ev kiralamak, akrabalık ilişkileri arasında çıkacak olan laf dedikodular manasındadır. Akrabalar ile arasında çözülemeyecek sorunların olacağının haberini verir.

Etiketler: rüyada eski ev kiraladığını görmek, rüyada ev kiralamak, rüyada ev kiralamak istemek, rüyada yeni ev kiralamak