Rüyada Doğum Sancısı Çekmek

Rüyada doğum sancısı çekmek, gelecek güzel günler yakında olduğunu gösterir ve müjdeli bir haberin olduğu yönündedir. Gelecekte uzun ve sağlıklı bir hayat beklediğine yorum yapılır. Eğer bekar biri kendini doğum sancısı çekerken görürse, aşk hayatında önemli gelişmelerin olacağına işaret eder. Rüyada doğum sancısı çekmek, gerçekleşmesini istediği şeylerin yakın zamanda yoluna gireceğine ve işlerinde bol kazanç elde edeceğine delalettir. Evli birinin doğum sancısı çekmesi ise, gelecek olan sıkıntılara önlem almak tabiri caizse yoğurdu üfleyerek yemek manasında tabir edilir.

Rüyada Doğum Sancısı Çekmek

Rüyada doğum sancısı çekmek, genelde iyi haberlerin ve kişinin hayatında önemli gelişmelerin olacağına işaret eder. Yaşamında yeni bir başlangıca adım atacağına yorulur. İş hayatında çektiği sıkıntılardan sonra feraha kavuşacağına delalettir. Tek başına yapacağı bir işten yarar sağlayacağına yorum yapılır. Rüyada doğum sancısı çekmek, sabırla beklenen bir şeyde tüm çektiği sıkıntıları geride bırakacağına ve sevdikleri ile mutlu yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Doğum Sancısı Çektiğini Görmek

Rüyada doğum sancısı çektiğini görmek, uzun ve meşakkatli bir yolda istediğine zorda olsa ulaşması anlamına gelir. Beklenen mutlu sona ermeye delalet eder.

Rüyada Doğum Sancısı Beklemek

Rüyada doğum sancısı beklemek, uzun süren bir bekleyiş içerisinde olduğunu ve sabrının tükendiği zamanlara işaret eder. Manevi anlamda destek beklediğine yorum yapılır.

Rüyada Doğum Sancısı Çekmeden Doğum Yapmak

Rüyada doğum sancısı çekmeden doğum yapmak, bu rüya genelde hamile bir kadının rüyasıdır. Bilinçaltından kalmış bir şeyin rüyasına yansımasıdır, yada ufak sıkıntıların kişiye zarar vermemesi manasına gelir.

Rüyada Başkasını Hamilelik Alışverişi Yaparken Görmek

Rüyada başkasını hamilelik alışverişi yaparken görmek, hayatında önemli bir yeri olan birinden güzel haberler almak demektir. Ayrıca yardıma muhtaç birinin imdadına yetişmek anlamındadır.

Rüyada Başkasını Hamile Şekilde Çalışırken Görmek

Rüyada başkasını hamile şekilde çalışırken görmek, zaman zaman sevdiklerini ihmal etmeye gönül kırdığı manasına gelir.Bu rüya genelde uyarma amaçlıdır.

Rüyada Başkasının Hamile Haberini Almak

Rüyada başkasının hamile haberini almak, ferahlık esenlik getiren bir rüyadır. Bazen görüldüğü gibi yorumlanır, bazen ise kişinin hayatı olum yönde etkileyecek şeylerin olacağına delalettir.

Rüyada Hamile Birini Doğururken Görmek

Rüyada hamile birini doğururken görmek, genelde bu rüya iş hayatına yorulur. Kişinin mesleğinde üst seviyelere geleceğine verdiği uğraşların boşa çıkmayacağı yönündedir.

Rüyada Başkasını Hamile Şekilde Evlenirken Görmek

Rüyada başkasını hamile şekilde evlenirken görmek, yaptığı kötü bir işten dolayı öğüt alması fakat bunları takmadığını ifade eder. Gidilen yolun kişi için hayırlı olmadığını gösterir.

Rüyada Hamile Kaldığını Öğrenmek

Rüyada hamile kaldığını öğrenmek, bir işte ortaklık etmek fakat istediği sonuca ulaşamamak demektir. Kısa zamanda ortaksız tek yapacağı bir işte başarıya ulaşacağı manasındadır.

Rüyada Hamile Birini Hastaneye Yetiştirmek

Rüyada hamile birini hastaneye yetiştirmek, tanıdığınız birinin sıkıntıda iken imdadına yetişmeye işaret eder. Zorda olan bir insanın tüm masraflarını üstlenmeye yorum yapılır.

Rüyada Hamile Biriyle Kavga Etmek

Rüyada hamile biriyle kavga etmek, bir tartışma esnasında istemeden eşinin yada sevdiğinin kalbini kırması kötü sözler sarf etmesi demektir. Bir süre kırgınlığın devam edeceğine işarettir.

Rüyada Doğum Sancısı Çekmek İslami Yorumu

Rüyada doğum sancısı çekmek islami yorumu, kişinin psikolojik açıdan sıkıntıda olduğunu gösterir. Üst üst binen sorunların uzun zaman sonra son bulacağına delalettir.

Rüyada Doğum Sancısı Çekmek Diyanet Yorumu

Rüyada doğum sancısı çekmek diyanet yorumunda, kısa zamanda uzun zamandır çektiği sıkıntıların son bulacağına yorumlanır. Beklenen bir şeyin olmasına işarettir.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a) Yorumu; Bazen bu rüya iş hayatında istediği başarıya ulaşamadığını gösterir. Bundan dolayı başkalarını kıskandığı manasındadır.

Diyanet Yorumu; Gören kişinin hayatında tüm sıkıntılarının geride bırakacağına işaret eder. Fakat biraz daha sabır ve biraz daha zaman gerektiği yönündedir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Bu rüya dini anlamda kişinin vazifelerini tam olarak yapması anlamındadır. Mesleki olarak kendini daha da yükselteceğine delalet eder.

Etiketler: rüyada başkasının hamile haberini almak, rüyada doğum sancısı çekmek, rüyada doğum sancısı çektiğini görmek, rüyada hamile kaldığını öğrenmek