Rüyada Çanta Görmek

Rüyada Çanta Görmek

Rüyada çanta görmek; Rüyada çanta gören kişi inandığı ve uğraş verdiği bir başarı elde etmesidir. Çanta görmek bazen yolculuk olarak da yorumlanır. Rüyasında çantasını kaybettiğin gören kişi bir şeyleri satıp , daha da çok çoğalacağına işaret eder. Bazen ise iş gezisi manasına da gelir. Sevdiğiniz birisinin size sürpriz yapması ve bir yerlere gideceğiniz anlamında da yorum yapılır. Deri ve mat renkli çanta aile hayatında yaşadığı sıkıntıların son bulup yerine sevinç ve neşenin geleceğine delalettir. Yırtılmış ve kenar patlamış çanta ile birden bire bir işe atılacağı ama umduğu gibi olmayacak ve bu işten zamanla para kazanacaktır. Rüyada çanta görmek , rüyanın nasıl görüldüğü ile alakalıdır, rüyanın durumuna göre anlamı da değişir ama genelde iyiye yorulur.

Rüyada Çanta Almak

Rüyada Çanta Almak; Rüyada çanta almak , kişinin yapacağı bir işte muvaffak olacağını o işten çok para kazanacağını ve geleceğe dair bir şeyler ev ,araba sahibi olacağı hakkında yorum yapılır. İş hayatında belirli bir mertebeye geleceğine ve saygı duyulan parmakla gösterilen biri olacağına delalettir. Rüyada sırt çantası takılması bir yolculuk veya okul hayatında elde edeceği bir başarıya işarettir. Aile bağlarının kuvvetleneceğine ve kardeşleri var ise, bu dönemde birbirlerine daha çok sarılacakları konusunda tabir edilir.

Rüyada Çanta Satın Almak

Rüyada çanta satın almak; Rüyada çanta satın aldığı gören , birisi için olumlu yönde gelişmeler olacağı konusunda yorum yapılır. Kişi farklı kararlar alarak hayatında değişiklik yapacağına ve ona mutluluk ve huzur getireceğine işarettir. Çektiği sıkıntıların son , bulacağına borçlarında kurtulup , güzel günlerin onu beklediğine delalettir. Rüyada çanta satın almak genelde hayır ile mutluluk gelecek güzel günler olarak tabir edilir.

Rüyada Çanta Çaldırmak

Rüyada çanta çaldırmak; Rüyada çanta çaldırdığı görmek , zamanını gereksiz harcadığına , kişinin hayal dünyasında yaşadığına işarettir. Parasını gereksiz yere kullanmasına ve ailesiyle arasının bozuk olduğu manasına gelir. Bu yüzdende rüyayı gören kişinin bunalıma gireceğine delalettir. Rüyada çanta çaldırmak sıkıntılı bir döneme girileceği ve bunun için önlem alınmasın konusunda rivayet eder. Harcamalarınıza ve iş ortamındaki sorumluluklarınıza dikkat etmeniz manasına gelir.

Rüyada Çanta Unutmak

Rüyada çanta unutmak;Rüyada çanta unutmak , kişinin aile hayatındaki bağlarının artacağına , maddi anlamda gelecek güzel gelişmelere işarettir. Kişinin zenginleşeceğine , şansının döneceğine müjdeli bir haber alacağına delalet eder. Çantayı unutan rüya sahibi ise manevi anlamda , iyi şeylerin olacağına sağlıklı uzun bir hayat süreceğine rivayet eder.

Etiketler: