Rüyada Beyaz Fare Görmek

Rüyada beyaz fare görmek, bu rüya pekte hayır olarak kabul edilen bir rüya değildir. Kişinin hayatında olan sıkıntılarını belirtir ve bunların biraz daha devam edeceği yönündedir. Bu zaman zarfında kişinin sabırlı davranması ve acele karar vermemesi gerektiği ifade edilir. Rüyada beyaz fare görmenin, rüya sahibinin bir şeylere kara vermek durumunda kalacağı ve bir ikilemde olacağına işarettir. Başka tabircilere göre duygusal anlamda girilecek olan kederlere yorumlanır. Eğer sağlık sorunları var ise bu sürenin biraz daha uzayacağına delalettir. Rüyada beyaz fare görmek, genel anlamı hoş olmayan şeylere alamettir.

Rüyada Beyaz Fare Görmek Neye Çıkar?

Rüyada beyaz fare görmek neye çıkar, kişinin bazende aklında kalmış olan bir şeyin cevabını aradığına yorum yapılır. Üzülmeye, sıkılmaya, çileli günler görmek manasına gelir. Bu rüya genelde uğursuzluk olarak tabir edilir. Gören kişinin hayatında belirli bir zaman sıkıntı göreceğine hayatında tat alamayacağı anlamın da yorumlanır. Rüyada beyaz fare görmek, başka tabircilere göre renginden dolayı ak pak olmaya delalet eder. Bir şeylerden aklanmak ve kötü günleri atlatmak, şifa bulmak olarak rivayet eder.

Rüyada Beyaz Fare Yakalamak

Rüyada beyaz fare yakalamak, bunun manasını kişinin bir konudan dolayı yanlış anlaşıldığını gösterir. Kendinin ispatlama fırsatı bulacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Fare Görmek ve Öldürmek

Rüyada beyaz fare görmek ve öldürmek, zararsız bir düşmanından kurtulmaya yorumlanır. Gören kişi her konuda çok başarılı olduğundan çevresinde kıskanılan biridir ve fesat edeni çoktur.

Rüyada Beyaz Fare Öldürmek

Rüyada beyaz fare öldürmek, bu rüyayı gören kimse hiçbir insanın ardından konuşmaz işlerine hile hurda katmaz, alın teri ile para kazanır. Fakat işlerinin bozacak olan bir insanla tanışacağını gösterir.

Rüyada Beyaz Fare Yemek

Rüyada beyaz fare yemek, iş hayatında bazı zorlukların üstesinden gelmesi olarak tabir edilir. Ticaret hayatında pürüzleri ortadan kaldırarak sıkıntılarını çözeceğine işarettir.

Rüyada Beyaz Fare Isırması

Rüyada beyaz fare ısırması, rüya sahibinin kurduğu düşleri gerçek hayatta yoluna koymak istemesidir. Bunu engellemeye çalışan ve sürekli bunun için fırsat kollayan birine alamet eder.

Rüyada Beyaz Fare Sevmek

Rüyada beyaz fare sevmek, bu rüya kişinin ikiyüzlü insanlarla beraber olduğunu gösterir. Onları dost bilip koruyup kolladığını ifade eder ve bir hayal kırıklığı yaşayacaktır.

Rüyada Beyaz Fare Beslemek

Rüyada beyaz fare beslemek, gören kişinin eğitim hayatında oldukça başarılı olacağına rivayet eder. Bu sayede istediği mesleği elde ederek yaşamını rahat bir şekilde sürdüreceğine yorumlanır.

Rüyada Beyaz Fare Görmek İslami Yorumu

Rüyada beyaz fare görmek islami yorumu, bu rüya aslında renginde dolayı hayırlı olacak olan işlere delalettir. Gören kişinin ne sıkıntısı var ise hal olacağı manasındadır.

Rüyada Beyaz Fare Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada beyaz fare görmek diyanet yorumu, iş hayatında yükselmeye sıkıntıların ardından gelecek olan mutluluklara işarettir. Bazı küçük olumsuzlukları da ifade eder.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a) Yorumu; Bu rüya aslında pekte hayırlı olacak bir rüya değildir. Kişiye gelecek olan sıkıntılara dedikodulara ve yaşamındaki sorunları belirtir.

Diyanet Yorumu; Gören kişi için her şerde bir hayır her hayırda bir şer olduğunu gösterir. Rüya sahibinin hayatına göre yorumlanır, çelişkide olduğu bir şeyde tam tersini yapması gerekir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Bazen bu rüya helal olmayan para ve ortam içerisinde huzur bozan laf taşıyan insana işarettir. Aynı zamanda hasta olan biri var ise bu durumun devam edeceği yönünde yorum yapılır.

Etiketler: rüyada beyaz fare görmek ihya, rüyada beyaz fare görmek ve öldürmek, rüyada beyaz fare öldürdüğünü görmek, rüyada beyaz fare öldürmek, rüyada beyaz fare yemek