Rüyada Araba Görmek

Rüyada Araba Görmek

Rüyada Araba görmek;Rüyasında araba gören kişi bir yolculuk yapar. Maddi anlamda sıkıntılarınız olduğu ve geleceğe yönelik işler yapıp bu sıkıntılarınızda kurtulacağınıza delalettir.Bazı konularda kendini kısıtlayıp yeni yatırımlar yapacağınızı işaret eder. Uzaktan gelen akrabaya ve bu kişinin bir sıkıntısı olup bununla ilgili bir çözüm ortamı kuracağınız şeklinde yorumlandığı söylenir.Bazende uzun bir yola yapacağınız geziler anlamına gelir.Başka bir deyişle de hayırlı evlat , hayırlı kısmetler olarak da söylendiği bilinir. Rüya sahibinin iş alanın yeni bir proje yapacağı bu işten hayırlı rızk ve bol para kazanacağı konusunda rivayet edilir.Rüyada arabayla uzun yola çıktığını gören kişi hayırlı bir amel ve rızk kapısı için bir uğraşa gireceğine girdiği bu işte muvaffak olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Araba Almak

Rüyada Araba Almak;Rüyada araba aldığını gören istediği bir mala veya kalan bir mirasa işarettir.Kaçan bir iş fırsatına , fakat bir dostu aracılığı ile bu işi tekrar girip bol kazanç elde edeceği anlamına gelir. Uzun ömürlü güzel bir hayata ve aile bağlarının güçlenip, duygusal bağlamdaki sorunlarını atlatacağı şeklinde de yorumlanır. Çevresinde rüya sahibine hem maddi hem manevi anlamda destek olacak kişilerin olduğuna tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Araba Almak

Rüyada kırmızı araba almak;Rüyada kırmızı araba aldığı gören büyük bir mutluluk ile tabir edilir. Yeni bir hayata, sevinçli haberlere huzura işarettir.Bazen ise rüyada kırmızı araba görmek kötü rüya olarak da yorumlanır, ama bu rüyanın nasıl olduğu hakkında değişir. Eğer iyi ve mutlu görülmüş , ise sevineceğinize karanlık ve kederli görünmüşse o zaman kötü yorumlandığı söylenir.

Rüyada Araba Sürmek

Rüyada araba sürmek;Rüyada araban süren kısa bir yolculuk çıkar, bu yolculuk esnasında gittiği yerlerde muhtebar olacağına saygı görüp , itibar kazanacağına işaret eder. Rüya sahibinin gördüğü bu rüya ile çevresinde sevilen , sayılan kişi olduğu gibi sosyal hayatında da bir çok başarı elde edecektir. Dikkat yapısı ile sözü dinlenen ve yaptığı işlerde yüksek mevkilere geleceği hakkında tabir edilir.

Rüyada Arabayla Kaza yapmak

Rüyada araba ile kaza yaptığını görmek;Rüyada arabayla kazan yaptığın gören kişinin sağlık sorunları ortaya çıkacaktır.Hayatın ummadığı bir olayın olacağı ve maddi sıkıntılar içerisine gireceği şeklinde işaret eder. Rüyasında araba ile kaza yapıp vücudunda bir sorun olmadığı veya kan akmıyorsa bu rüya tam tersine iyilik ve hayra yorulur. Maddi anlamda sağlam adımlar atacağı ve sağlık açısında iyi haber alacağı anlamına gelir.

Etiketler: Rüyada kırmızı araba almak