Rüyada Aldatılmak

Rüyada aldatılmak, yaşadığınız bir takım sıkıntılardan dolayı yaptığınız evhamın neticesidir. Rüyada aldatıldığını görmek aslında tam tersine eşinizin yada sevdiğinizin size karşı olan aşkının ve muhabbetinin yüksek olduğunu gösterir.Rüyada aldatıldığını görmek Allah c.c tarafından alacağınız yardıma işaret eder. Aslında görülen bu rüya hayra ve selamete işarettir. Rüyayı gören kişi yakın bir zaman içerisinde tüm sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır. Rüyada aldatılmak iş hayatınızda yaşadığınız bir takım geçici sıkıntılara delalettir. Fakat yalnız kaldığınızı hissettiğiniz o anda Rabbim’in hikmeti ile tüm sıkıntıları başınızdan def edeceğinizin işaretidir. Rüyada aldatıldığını görmek yalnızlık, suskunluk ve içine kapalılık demektir. Hayrın nereden geleceği belli olmaz onun için dua edin Allah’ın izni ile tüm sıkıntılarınızdan yakın bir zaman içerisinde kurtulacaksınız dır.

Rüyada Aldatılmak İslami Yorumu

Rüyada aldatılmak islami yorumlarda yaşadığınız sıkıntılardan tez vakitte kurtulacağınız ve maddi, manevi feraha kavuşacağınıza delalet eder. İslami yorumlarda aldatılmak rüya sahibinin yalnızlığının ifadesidir. Dara düşmüş bir kişinin Allah c.c rahmet dileyerek sıkıntıların geçmesi için dua etmesidir. Rüyada aldatıldığını görmek iş hayatında elde edeceği başarılara ve yeni başladığı işlerde sıkıntı yaşasa da muvaffak olacağına tabir edilir.

Rüyada Aldatılmak Diyanet Yorumu

Rüyada aldatılmak diyanet yorumlarına göre çevrenizden gelecek olan maddi ve manevi destekler ile iş hayatınızda büyük başarılar elde edeceğinize yorumlanır. Aldatıldığını gören kişi bu zamana kadar yaşadığı sıkıntıları geride bırakarak yakın bir zaman içerisinde eline geçecek olan bol miktarda paraya işaret eder. Rüyada aldatılmak islami yorumlarda çekilen sıkıntıların geride kaldığına ve huzurlu, bereketli ve muhabbetli yaşamın tez vakitte geleceğini gösterir.

Alimlerin Açıklamaları ( Rüyada Aldatılmak )

Câferi Sâdık (r.a) Yorumu; Rüyada aldatılmak yani bir hayatın başlangıcı olarak yorumlanmıştır.Yaşanılan maddi ve manevi sıkıntıların geride kaldığı ferah bir yaşama başlayacağınıza delalet eder.Görmüş olduğunuz bu rüya, rüya sahibinin kurtuluşunun habercisi olarak bilinir ve bu zamana kadar verilen uğraşın karşılığını alacağınızı gösterir.

Diyanet Yorumu; Allah c.c bu rüyayı kurtuluş olarak müjdelemiştir. Görmüş olduğumuz rüyaların bizlere yön veren ve nasıl olmamız gerektiğini işaret eden uhrevi bir bildiridir. Görmüş olduğunuz bu rüyada ise iş hayatınızda verdiğiniz savaşta muvaffak olacağınızı ve tüm sıkıntılardan kurtulacağını delalet eder.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüyada aldatıldığını görmek halk arasında muteber ve saygılı biri olacağınıza işaret eder. Görmüş olduğunuz bu rüya sizi şüphe ve evhama soksa da aslında sıkıntılı günlerin son bulacağını gösterir. Rüyada aldatıldığını görmek iş hayatında ve eş hayatında ilişkilerinizin düzene gireceğine ve parasal sıkıntılardan kurtulacağınızı delalet eder.

Etiketler: rüyada aldatıldığını görmek