Pirinç Falı Baktır

Pirinç falı baktır, bu fal tepside yada kasede bakılır. Şöyle içine farklı metal yellerden oluşan paralar koyulur. Yada gümüş paralar koyularak bakılır. Kişinin geleceğinde neler olduğunu ve neye niyet ediyorsa o şekilde bakılan bir fal çeşididir. Pirinçlerin rengi ve karıştırırken çıkan sesler çok önemlidir. Buna göre yorumu yapılır ve bir takım tahminler söylenir. Pirinç falı baktır, Yunan kökenlidir ve ismi de Yunancadan gelir. Chalcomancy adı verilir ve aynı zamanda kökü Tibetlere bağlıdır. Pirinç falı baktır, bir çok fal çeşidi gibi bu etkili bir fal dır ve hatta daha çok merak ettiklerinizi duymanıza göre yorumlanır.

Pirinç Falı Baktır

Pirinç falı baktır, bir tepsinin içine pirinçler boşaltılır ve bakan kişi eline bir tokmak alır. Tepsiye vurur pirinçler karışır ve sesleri, görünen renkler vardır. Bunlar falın yorumu için çok önemli bir rol oynar. Gelecekte ve yer yüzünde neler olduğunu gösterir. Bu tokmak vurmak bir kaç kere tekrarlanır. Fal bu şekilde devam eder ve yorumları söylenir. Diğer falların yanı sıra bu fal neye niyet kapatırsanız onu yansıtır ve size gelecek olan haberleri verir.

Pirinç Falı Nedir?

Pirinç falı nedir, pirinçlerin bir tepsiye dökülmesiyle ve bir tokmak yardımı ile bakılır. Pirinçlerin için demir para atmak gerekir. Bu şekilde tokmağı vurup çıkan sesler ve pirinçlerin karışmasından oluşan renkler çıkacaktır. Buna göre falı yorumu yapılır ve geleceğe dair mesajlar söylenilir. Genelde kişinin isteği üzeri bakılır ve merak ettiklerine cevap olarak yorumu yapılır.

Pirinç Falı Nasıl Bakılır?

Pirinç falı nasıl bakılır, öncelikle metal bir tepsi yada tas olmalıdır. Bunun içine bir miktar pirinç dökülür ve demir para atılır. Bir tokmak yardımı bakan falı 3 kere tepsiye vurur ve pirinçler karışır. Pirinçlerin rengi ve karışırken çıkan sesler çok önemlidir, buna göre yorumu değişir. Kişinin niyetine göre falın açılımı yapılır. Bilmeyen biri bu falı bakamaz ve baktığının tam bir gerçekliği olmaz. Bundan dolayı bilen birine bu falı baktırmanızda yarar var. Sitemizde bir çok fal çeşidi bulunmaktadır ve sadece bunlardan ibaret değil. Merak ettikleriniz rüya tabirleri, okunacak dualar ve aradığınız her şeyi bu siteden bulabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin.

Etiketler: pirinç falı baktır, pirinç falı nasıl bakılır, pirinç falı nedir, ücretsiz pirinç falı baktır