21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Oğlak Burcu Kadınları

22 Aralık
20 Ocak

Oğlak Burcu Kadınları

Oğlak burcu kadını özellikleri olarak da azimli ve çalışkan olan oğlak burcu kadını hırslı kişiliği ile aldığı yada yapmak istediği işlerde başarı elde ederler. Neşeli ve sempatik tavırları ile de ilgi odağı olan oğlak burcu kadını eşlerine ve sevdiklerine karşı her zaman güvenilir bir kişi olduğunu göstermiştir.İş hayatında her türlü fikre açık olan oğlak burcu kadını yeniliklere karşı her zaman açıktır ve her yenilik oğlak burcu kadını için bilgi akışıdır. Gayet nazik ve kibar olan oğlak burcu kadını eşlerine karşı sağdık ve tam manada bağlı olarak sevgi ve muhabbet ile aile yapısına özen gösterirler.Hayatı dolu dolu yaşamayı seven oğlak burcu kadını sevdiği kişiyle sosyal bir beraberliği olsun ister.Evlendiğinde iyi ve sadık bir eş olacaktır.

Oğlak Burcu Kişisel Özellikleri

Yönetici Gezegeni: Satürn
Element: Toprak
Nitelik: Öncü
Uğurlu Sayıları: 2-8
Gün: Cumartesi
Uğurlu Taşı: Grena
Renk: Koyu Yeşil-Kahverengi
Tarot kartı: Şeytan
Hayvan: Keçi ve Boynuzlu Hayvanlar
Bitki: Karanfil, Sarmaşık, Çam Ağacı, Kavak Ağacı, Karaağaç
Kıymetli Taş: Karaelmas-Kehribar
Kıymetli Maden: Kurşun

Oğlak Burcu İş Hayatı

Oğlak burcu iş hayatı olarak azimli ve başarılı olan oğlak burcu insanı iş hayatında başarıları ve azmi ile tanınırlar. Çalışma hayatında örnek kişilik sergileyen bu kişiler hırslı ve azimli oldukları için hiç bir işten kaçınmadan çalışırlar. Hayatlarında maddi sıkıntı yaşamayan oğlak burcu insanı maddiyata düşkün olup her zaman ileriye yönelik sağlam adımlar ile gitmeyi planlarlar. Servet olarak ta her zaman toprağa yatırım yaparak gelecek kaygısından uzak durmaya gayret gösterirler.

Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Oğlak burcu aşk hayatı olarak nezih bir kişiliğe sahip olan oğlak burcu insanı kendi yapısına uygun kişiler ile aşk yaşamayı tercih ederler. Birlikteliklerinde asla aldatma söz konusu olmaz tarafların bir birlerine karşı sadakati bağlılığı her zaman ön planda olur. Bu özelliklerinden dolayı oğlak burcu kadını aşk hayatı insanı partner seçiminde aşk uyumunu tercih ederek emin kararlar vermedikten sonra ilişkiye başlamaz.

Oğlak Burcu Para Falı

Oğlak burcu para falı bu burç özelliğine sahip kişilerin maddiyata önem verdiklerini bilmeliyiz.Yaşantılarında çalışma azmi ile bir yerlere yükselmenin peşinde oğlan oğlak burcu çalıştıkça kazanacaklarını bilirler. Oğlak burcu para falında asla maddi sıkıntı içine düşmeyecekleri ve hatta servetini arttıracağı görülmektedir.Yatırımları her zaman gayrimenkul üzerine olup toprak almak için geleceğe dair yatırımlar içinde bulunurlar.