21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Oğlak Burcu Erkekleri

22 Aralık
20 Ocak

Oğlak Burcu Erkekleri

Oğlak burcu erkekleri özellikleri çalışma azmi ile dolu olan oğlak burcu erkeği hayatının büyük bir bölümünü işlerine ayırmışlardır. Çalışma azmi ile bilinen oğlak burcu erkeği maddiyata önem verir fakat para harcamayı fuzuli masraf etmeyi kesinlikle sevmezler. gayet nazik ve kibar olan oğlak burcu erkeği çevresinde de sosyal kişiliği ile bilinir ve bu denli ilişkilerine de önem verirler. Evlilik hayatlarında her zaman yükselmenin peşinde olan olan oğlak burcu erkeği zengin olabilmek için hiç bir işten üşenmeden ve kaçınmadan üstesinden gelirler.Oğlak burcu erkeği özgürlüğüne düşkündür ve ikili ilişkilerde karşı tarafın kendisini yönlendirmesinden ve kısıtlamasından hoşlanmaz. Kişiliğine uygun bir kadınla mutlu olur. Oğlak burcu erkeği paraya düşkünlüğü ve maddiyata verdiği önem ile bilinirler.

Oğlak Burcunun Özellikleri

Oğlak burcu özellikleri olarak bu burca sahip olan kişilerin azimli, istekli, disiplinli, güvenilir bir yapıya sahip olmaları çok yüksektir. Oğlak burcu insanı her zaman ileriye yönelik planlar kurup maddi zorluklar yaşamadan hayatlarını sürdürmenin peşinde olurlar. Servetlerine servet katmaya çalışan oğlak burcu insanları yatırım olarak her zaman toprağa önem verirler. Mülkleri her zaman bu yönde olup gelecek üzerine planlar kurarak yaşamayı severler. Dayanma gücü yüksek olan oğlak burcu insanı yaşadıkları zorluklar karşısında iradeli bir şekilde durarak azimli ve kararlı bir şekilde bu sıkıntılardan kurtulmak için gayret gösterirler.Oğlak burcu aşk hayatında ise partnerine karşı güvenilir, esprili ve sevgili olurlar fakat en ufak bir olaydan rahatsız olduklarında ani kararlar vererek ilişkilerini bitirebilirler. Bu da oğlak burcu insanının olumsuz yönlerinden birisi olan fevri kararlar verme özelliğidir.

Oğlak Burcu Kişisel Özellikleri

Yönetici Gezegeni: Satürn
Element: Toprak
Nitelik: Öncü
Uğurlu Sayıları: 2-8
Gün: Cumartesi
Uğurlu Taşı: Grena
Renk: Koyu Yeşil-Kahverengi
Tarot kartı: Şeytan
Hayvan: Keçi ve Boynuzlu Hayvanlar
Bitki: Karanfil, Sarmaşık, Çam Ağacı, Kavak Ağacı, Karaağaç
Kıymetli Taş: Karaelmas-Kehribar
Kıymetli Maden: Kurşun

Oğlak Burcu İş Hayatı

Oğlak burcu iş hayatı olarak azimli ve başarılı olan oğlak burcu insanı iş hayatında başarıları ve azmi ile tanınırlar. Çalışma hayatında örnek kişilik sergileyen bu kişiler hırslı ve azimli oldukları için hiç bir işten kaçınmadan çalışırlar. Hayatlarında maddi sıkıntı yaşamayan oğlak burcu insanı maddiyata düşkün olup her zaman ileriye yönelik sağlam adımlar ile gitmeyi planlarlar. Servet olarak ta her zaman toprağa yatırım yaparak gelecek kaygısından uzak durmaya gayret gösterirler.

Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Oğlak burcu aşk hayatı olarak nezih bir kişiliğe sahip olan oğlak burcu insanı kendi yapısına uygun kişiler ile aşk yaşamayı tercih ederler. Birlikteliklerinde asla aldatma söz konusu olmaz tarafların bir birlerine karşı sadakati bağlılığı her zaman ön planda olur. Bu özelliklerinden dolayı oğlak burcu insanı partner seçiminde aşk uyumunu tercih ederek emin kararlar vermedikten sonra ilişkiye başlamaz.

Oğlak Burcu Para Falı

Oğlak burcu para falı bu burç özelliğine sahip kişilerin maddiyata önem verdiklerini bilmeliyiz.Yaşantılarında çalışma azmi ile bir yerlere yükselmenin peşinde oğlan oğlak burcu çalıştıkça kazanacaklarını bilirler. Oğlak burcu para falında asla maddi sıkıntı içine düşmeyecekleri ve hatta servetini arttıracağı görülmektedir.Yatırımları her zaman gayrimenkul üzerine olup toprak almak için geleceğe dair yatırımlar içinde bulunurlar.