21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Kova Burcu Erkekleri

21 Ocak
19 Şubat

Kova Burcu Erkekleri

Kova burcu erkekleri özellik olarak zor anlaşılan bir mizaca sahip olan kova burcu insanı tutarsız davranışları ve ani kararları ile bilinirler. sosyal aktvitelere düşkün olan kova burcu erkeği hayatı keyif alarak yaşamayı ve çevresindekiler inde kendisine ayak uydurmasını beklerler. Her anlamda mükemmeliyetçidir ve azla yetinmeyi sevmez. Sosyal çevresini kalabalık tutmayı seven kova burcu erkeği yeni arkadaşlıklara her zaman açık olur.

Kova Burcunun Özellikleri

Kova burcu özellikleri olarak sıkıcı bir mizaca sahip olan kova burcu insanı dik başlı ve kendi kararları dışında başkasının görüşlerine saygı göstermeyen bir üslup takınırlar. kova burcunun en güzel özelliği ise yeniliklere açık olabilmesi ve meraklı yapısıdır, hayatında her zaman idealleri ve projeleri üzerine kuruludur. Hesaplı yaşamayı severler yaptıkları işlerde hata yapmamaya özen gösterirler ve aynı titizliği başkalarından da isterler. Kova burcu insanı tartışmaya her zaman açık olup doğru bildikleri her şeyi savunmakta üstlerine yoktur hatta bu tavrı hayatında bir çok olumsuzluları önüne getirmiştir. dönem dönem bu yüzden çevresi ile kavga da edebilirler.

Kova Burcu Kişisel Özellikleri

Element: Hava
Nitelik: Sabit
Uğurlu Sayıları: 1-7
Gün: Çarşamba
Uğurlu Taşı: Ametist
Renk: Elektrik Mavisi
Tarot Kartı: Yıldız
Hayvan: Büyük Kuşlar
Bitki: Meyve Ağaçları ve Orkide
Kıymetli Taş: Cam-Kalkedon
Kıymetli Maden: Uranyum

Kova Burcu Aşk Hayatı

Kova burcu aşk hayatı özellikleri çokta uzun süreli bir aşk yaşamazlar gergin tavırları ile karşı cinsi sıkarlar , sevdiğini tam sevenler dendir aslında ama karşı tarafın üzerine çok düştükleri için bu ilgi çok boğucu olur ve aradığını bulmak kova burcu için çok zordur. Kıskançtır ve karsısındaki çok kıskanır. Aslında kova burcu çok çekicidir, cazibesine kapılmayacak kadın yoktur fakat yoğun ilgisini biraz frenlemelidir bu yüzden karşı cinsle bir zaman sonra anlaşması zor olur. Normal de kova burcu çok sevimli, çok matrak, çok eğlenceli biridir. Tam aradığını bulduğu zaman onda iyisi yoktur.

Kova Burcu İş Hayatı

Kova burcu iş hayatında aranılan bir insandır. Her işte üstün başarı elde eden bir kişiliktir. Kova burcu bir işkoliktir ve en karışık toplanması zor işlerin hakkından gelir. Özellikle sayısal işlerde başarı elde eder , bu yüzdende çalışabileceği ortamlar muhasebe, banka, finans gibi ortamlarda çalışır. Çalıştığı ortamda her şeyin açık ve net olmasını ister. Doğaya, ormana, yeşile aşıktırlar ve bu yüzden bu alanda belgesel ve araştırma yapanlar genelde kova burcudur. Kova burcu her zaman kafasına koyduğunu yapar ve hep kazanırlar çok hırslı ve ideallerine düşkündürler. Bu yüzden çok disiplinli ve sert bir karaktere sahiptirler ve önce kariyer diyenlerdendir.

Kova Burcu Para Falı

Kova burcu para falı olarak maddi sıkıntı yaşamadan hayatını idame eden ve her zaman ileriye yönelik yatırımlar yaparak harcamalarda bulunan özelliğe sahiptir. Bazende yanlış aldığı kararlar ile maddi sıkıntı yaşasalar da kova burcu özelliğini taşıyan kişiler akıl insanı olduğu için ön fikirleri ile çok çabuk bu sıkıntılardan kurtulabilirler. İhtiyaç dışında para harcamayan kova burcu insanı yatırımlarını her zaman yüksek tutarlar.