21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Koç Burcu

21 Mart
20 Nisan

Koç Burcu

Koç burcu; Koç burcu özellikleri taşıyan kişiler her türlü engellere karşı gelebilen bir yapıya sahip olabildikleri gibi aynı zamanda yönetici ruhuna sahip olurlar. Enerjileri yüksek olduğu gibi çevresindeki çalışanlarına yada iş arkadaşlarına da bu enerjisini yansıtarak tam bir çalışma adamıdır. Aynı zamanda koç burcu özellikleri olan kişiler genelde iş hayatlarında sürekli yönetici sıfatında olurlar. Günlük burç yorumları özelliklerinde koç burcu olan kişiler dürüst, karakterli ve çevresine karşı her zaman güven veren bir yapı sergiler.

Yönetici Gezegeni: Mars
Element: Ateş
Nitelik:Öncü
Uğurlu Sayıları: 1-9
Gün: Salı
Uğurlu Taşı: Yakut
Renk: Kırmızı
Tarot kartı: İmparator
Hayvan:Koyun
Bitki: Itır, Hanımeli, Pars zambağı
Kıymetli Taş: Elmas
Kıymetli Maden: Demir

Koç Burcu Kadını Özellikleri

Koç burcu kadın özellikleri; Koç burcu kadını genel özellik olarak çevresinde kişilere karşı esprili, konuşkan ve muhabbeti ile bir ortamda herkesin ilgi odağı olabilecek niteliğe sahiptirler. Aynı zamanda koç burcu kadını sağlıklı yaşamaya dikkat ettiği gibi fit bir vücuda sahip olabilmek için dengeli beslenir ve alımlı görünmeye çok severler. Koç burcu kadını iş hayatı ise oldukça hırslı yapıya sahip oldukları gibi idealleri her zaman yüksek olup çalışma azmi ile göz doldururlar. Koç kadını sempatik tavırları ve çalışma öz verisinden dolayı arkadaşları tarafından taktir toplayan ve sürekli aranan, gözde olan kişilerden olur.

Koç Burcu Kadını Evlilik Hayatı; Duygusal bir yapıya sahip olan koç burcu kadını eşine ve ailesine düşkünlüğü ile de bilinir. Eşine karşı sağdık ve sevgisi ile bağlı olan koç burcu kadını duygusal bir yapıya sahip olduğu için sevdiklerinden de zarar görmekten korkar ve çekinir.

Glory Casino

Koç Burcu Erkeği Özellikleri

Koç burcu erkeği özellikleri; Öz güveni yüksek olan koç burcu erkeği aynı zamanda otoriter ve yönetici yönü ile de bilinir. Çevresindeki dostlarına ve iş arkadaşlarına karşı her zaman güven veren bir yapıya sahiptir. İş hayatında etkin olarak gözde olmayı isteyen koç burcu erkeği bu karakterinden dolayıda bazen büyük sıkıntılarda yaşayabilir. Çok dik başlı ve yaptığı işlerde hata yaptığını düşünmeyen koç burcu erkeği bu dik başlılığı yüzünden oldukça sıkıntı yaşamaktadır. Koç burcu erkeği arkadaş ve çevresine karşıda düşkündür rahat tavırlarından dolayı özgüllüğüne düşkün olduğunu yansıtan koç burcu erkeği çevresindeki arkadaşlarına da yardım eden sevecen ve güven veren tarafları da bulunur.