21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Koç Burcu Kadınları

21 Mart
20 Nisan

Koç Burcu Kadınları

Koç burcu kadınları; Koç burcu kadını genel özellik olarak çevresinde kişilere karşı esprili, konuşkan ve muhabbeti ile bir ortamda herkesin ilgi odağı olabilecek niteliğe sahiptirler. Aynı zamanda koç burcu kadını sağlıklı yaşamaya dikkat ettiği gibi fit bir vücuda sahip olabilmek için dengeli beslenir ve alımlı görünmeye çok severler. Koç burcu kadını iş hayatı ise oldukça hırslı yapıya sahip oldukları gibi idealleri her zaman yüksek olup çalışma azmi ile göz doldururlar. Koç kadını sempatik tavırları ve çalışma öz verisinden dolayı arkadaşları tarafından taktir toplayan ve sürekli aranan, gözde olan kişilerden olur.

Koç Burcu Kadını Evlilik Hayatı; Duygusal bir yapıya sahip olan koç burcu kadını eşine ve ailesine düşkünlüğü ile de bilinir. Eşine karşı sağdık ve sevgisi ile bağlı olan koç burcu kadını duygusal bir yapıya sahip olduğu için sevdiklerinden de zarar görmekten korkar ve çekinir.

Koç Burcu Kişisel Özellikleri

Yönetici Gezegeni: Mars
Element: Ateş
Nitelik:Öncü
Uğurlu Sayıları: 1-9
Gün: Salı
Uğurlu Taşı: Yakut
Renk: Kırmızı
Tarot kartı: İmparator
Hayvan:Koyun
Bitki: Itır, Hanımeli, Pars zambağı
Kıymetli Taş: Elmas
Kıymetli Maden: Demir

Koç Burcu Kadını Özellikleri

Koç burcu kadın özellikleri; Koç burcu kadını genel özellik olarak çevresinde kişilere karşı esprili, konuşkan ve muhabbeti ile bir ortamda herkesin ilgi odağı olabilecek niteliğe sahiptirler. Aynı zamanda koç burcu kadını sağlıklı yaşamaya dikkat ettiği gibi fit bir vücuda sahip olabilmek için dengeli beslenir ve alımlı görünmeye çok severler. Koç burcu kadını iş hayatı ise oldukça hırslı yapıya sahip oldukları gibi idealleri her zaman yüksek olup çalışma azmi ile göz doldururlar. Koç kadını sempatik tavırları ve çalışma öz verisinden dolayı arkadaşları tarafından taktir toplayan ve sürekli aranan, gözde olan kişilerden olur.