21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

İkizler Burcu Kadınları

21 Mayıs
21 Haziran

İkizler Burcu Kadınları

İkizler burcu kadını özellikleri; Hareketli yaşam tarzı içerisinde olan ikizler burcu kadını sempatik tavırları ile ilgi çekse de kimi zaman tutarsız davranışları ile anlaması çok zor olan insanlardandır. Neşeli sempatik enerji dolu tarafları ile çabuk insan kalabalığına alışabilen ve kendini fark ettirebilen ikizler burcu kadınının olumsuz davranışları da çoktur. ikizler burcu kadını ile evlilik çok zordur çünkü ne yaptığına anlam kesinlikle verilmez kimi zaman iyi kimi zaman inatçı olurlar ve olumsuz hatalı kararlarından asla vazgeçmezler.

İkizler Burcu İnsanı Özellikleri

Yönetici Gezegeni: Merkür
Element: Hava
Nitelik: Değişken
Uğurlu Sayıları: 5-9
Gün: Çarşamba
Uğurlu Taşı: Akik
Renk: Sarı, Portakal Rengi
Tarot kartı: Aşıklar
Hayvan: Parlak Renkli Kuşlar ve Kelebekler
Bitki: Fındık, Ceviz, Lavanta, İnci Çiçeği
Kıymetli Taş: Turmalin
Kıymetli Maden: Civa

İkizler Burcu Özellikleri

İkizler burcu özellikleri; Bir çok durumda değişkenlik gösteren ikizler burcu insanı pratik, zeki ve iş bilirlikler ile tanınırlar. Çevresinde sempatik ve neşeli tarafları ile ilgi odağı olan ikizler burcu kimi zamanda tutarsız davranışları ile ne yaptığının farkına varmadan sevdiklerini üzebilirler.Günlük burç yorumları ikizler burcunun her gün farkın dalık yansıttıklarını göstermiştir aslında sevecen güldüren tarafları ile her ne kadar ilgi çeken birisi haline gelse de ikizler burcu insanını tanımak gerçekten çok zordur. İş becerisi olarak pratik ve zeki olan ikizler burcu insanı aynı zaman birden çok işi yapabilme kabiliyetine de sahiptir.

İkizler Burcu İş Hayatı

İkizler burcu iş hayatı; El becerisi ve pratik çözümler sunabildikleri için aynı zaman içerisinde birden fazla işi yapabilen ikizler burcu insanı iş hayatında oldukça başarılı ve tecrübelidirler. Fakat parasal durumlarına göre harcamayı çok sevdikleri için çoğu zamanda maddi sıkıntı içerisinde kaldıkları da bilinir. İş hayatında konum olarak her zaman güzel yerlere gelmeyi arzulayan ikizler burcu insanı gösterdikleri çaba ve yeteneği ile gözde haline gelir ve istediği konumda iş bulabilirler.

İkizler Burcu Aşk Hayatı

İkizler burcu aşk hayatı; Sosyal çevre olarak oldukça kalabalık olan ikizler burcu insanı bu çevreye sempatik, neşeli ve eğlenceli taraflarına borçludurlar. Çabuk çevre edinilebilen ikizler burcu insanı bazende tutarsız davranışları ve ani kararları ile bir anda ilgi odağı olmaktan vazgeçer. Genel olarak ikizler burcu insanını anlamak çok zordur gerçek bir aşk hayatında kişiyi anlaya bildikten sonra ilişkinin seyri ona göre yol almaktadır.