Göbek Eritme Yolları

Göbek eritme yolları, her kadının korkulu rüyası olan göbek eritmek şimdi çok kolay farklı tariflerle ve kürlerle bunu yapmak mümkün. Tabi ki yanında spor yapmak ve diyet yapmak da gerekir. Özellikle salatalarda sirke kullanmanızı tavsiye ederim. Çünkü göbek yağını en fazla eritmeye yardımcı olan sirke dir ve bunun yanında limondur. Eğer çok fazla kilonuz varsa bir doktordan yardım almanız gerekir. Burada yazacağımız kürler fazla kilolu olanlarda fayda etmeyebilir. Tabi ki bünyenizde uygun olanı seçmenizde etmenizde fayda vardır. Göbek yağını eritme yolları nelerdir, sizlerle paylaşacağımız bu kürlerin size oldukça faydası olacaktır.

Göbek Eritme Yolları

Göbek eritme yolları, öncelikle göbek kaslarını çalıştıran hareketler egzersizler uygulamalısınız. Bu kürlerin yanında göbeğinizi eritmeye yardımcı olur. Aynı zamanda yemeği seçmenize de bu kürü uygularken dikkat etmelisiniz. Diyet yapmalı ya da fazla kaçırmamalı fazla yağlı ve fazla şekerli yiyeceklerden uzak durmalısınız. Göbek eritme yolları, eğer farklı bir rahatsızlığınız var ise bu kürleri denemeden önce doktorunuza danışınız. Çünkü her yapılan işlem her bünyeye uymaz ve faydasından çok zararlı olabilir. Bundan dolayı eğer bir sağlık sorununuz varsa doktorunuza danışarak uygulamanız gereklidir. Lafı fazla uzatmadan kürlere geçelim.

Göbek Yağını Eriten Yoğurt Kürü

Göbek yağını eriten yoğurt kürü,

Hazırlanışı

  • Bir limonun yarısı
  • Evde mayalanan yağlı yoğurt 3-4 yemek kaşığı (hazır yoğurtlarda istenilen sonuç alınması tam olmuyor )
  • Yarım çay kaşığı zerdeçal

Kullanımı

Bu kürü hazırladıktan sonra gece yatmadan saat bir saat önce yemelisiniz. 2 hafta boyunca her gün yemenizi tavsiye edilir günde 1 defa bunu uygulamalısınız fazlası zarar verir

Göbek Yağını Eriten Doğal Kür

Göbek yağını eriten doğal kür,

Hazırlanışı

  • Yarım limon suyu
  • Bir çay kaşığı pul biber
  • 3-4 Yemek kaşığı yoğurt

Kullanımı

Tüm malzemeleri karıştırarak akşam yatmadan 1-2 saat önce tüketin. Günden bir defa tüketilmelidir. 15 gün boyunca her gün yemeniz gerekir, şimdiden afiyet olsun.

Göbek Eritmek İçin Tavsiyeler

Göbek eritmek için tavsiyeler, miktarınızı fazlalaştıran ve göbek kası çalıştıran hareketler yapın. Pilates veya mekik çekmek göbeği eritmek de yardımcı olur. Ama bunun için alt karın egzersizi ya da üst karın egzersizi hangi tarafınızda yağ oranı fazla ise onunla başlamanız gerekmektedir. Her gün yürüyüş yapmak zayıflamanıza ve göbeğinizi eritmek de yardımcı olacaktır. Bir saat yürüyüş yapmak fazla kiloları vermede yardımcı olan ve göbek yağını eritmek de önemli etkendir. Yürüyüş yaparken göbeğinizi içeri çekerek yürürseniz bu oradaki kaslara sinyal verir. Yaptığınız kürler ve yaptığınız diyet sizin için daha çok işinize yarar. Sizler için araştırdık ve paylaştık sitemizde olan diyet çeşitlerine ve detoks çeşitlerini de kadınca haberler bölümünden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Etiketler: göbek eriten yoğurt kürü, göbek eritme yolları, göbek yağını eriten doğal kür